Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond lehet belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Szűz fiú vagyok, sokat masztizok ha talán egyszer én nekem is lesz szexre alkalmam az gond lehet hogy sokat masztizok?
2019. jún. 5. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hamar elélveztél eddig?

Amúgy az első néhány alkalommal megvan rá az esély, hogy hamar el fogsz menni. HA egy olyan lányt fogsz ki aki nem megértő szakítani fog veled emiatt. (velem is ez volt)

Ha meg hatalmas szerencséd van akkor találsz egy megértő lányt és vele bele fogsz tudni lendülni

2019. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiúként nem masztizol, fiam, hanem MASZTURBÁLSZ.


Nem feltétlen okoz gondodot.

2019. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Igen, 10 perc alatt megvan
2019. jún. 5. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

HA izgulni fogsz rajta, akkor sokkal rosszabb lesz minden. Nem tudjuk előre megmondani.

Van akinek az első szex 1 percig tartott, van olyan akinek 30 percig. Élesbe fog kiderülni

2019. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 5. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat masztizol akkor meg nem fogsz tudni elmenni, mert kevés lesz az inger.
2019. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít neked soknak.

Én saját tapasztalatomból úgy következtetek, hogy egy bizonyos mennyiség segít is, megismered, hogy hogyan működik. Én meglepődtem, hogy milyen sokáig bírtam az első alkalmaknál.

2019. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!