Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves nők, miért gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, miért gondoljátok azt, hogy egy pasinak mindig a rendelkezésetekre kell állnia, ellenben? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy ha ti megkívánjátok nagyritkán a szexet, akkor a férfi mindig álljon rendelkezésre, függetlenül attól is, hogy esetleg kimerült, fáradt, stb.

Viszont ha a párotoknak lenne éppen kedve, akkor ti nyugodtan mondhattok nemet bármikor?


Elsősorban 30-40 közötti, párkapcsolatban élő hölgyek válaszaira vagyok kiváncsi.



2019. jún. 5. 09:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy az ilyen boldogtalan férfiak miért húzzák a saját és a párjuk idejét is. Két opció van ahogy megfigyeltem. Vagy tűrtök évekig, vagy megcsaljátok. Nem lenne egyszerűbb és tisztább ha felnőtt emberként leülnétek kommunikálni, hogy ez így nem oké, és szépen elengednétek egymást hogy mindketten találhassatok valakit akivel megegyeznek az igényeitek?
2019. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10: Szeretője biztos nincs, követem a telóját már egy ideje.
2019. jún. 5. 15:19
 13/21 A kérdező kommentje:
1: Mert mondjuk van egy közösen felépített egzisztencia esetleg?
2019. jún. 5. 15:36
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, persze. Elfelejtettem hogy a pénz sokkal fontosabb mint a boldogság.
2019. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14: Nem mondtam, hogy boldogtalan vagyok, értelmezd a kérdést.
2019. jún. 5. 16:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja, én meg azt hittem hogy ez a helyzet. Viszont ha te ezt élvezed hogy nem egyeznek az igényeitek és nincs annyi szex amennyit szeretnél, akkor nem értem miért írtad ki a kérdést. Élvezd akkor a helyzetet és állj a rendelkezésére ha nagyritkán megkíván :)
2019. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az excsajom egyszer próbálkozott szexmegvonással.

3 nap mulva egy jobb csajt dugtam már...aztán visszajött és fel volt háborodva.

2019. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, tehát véleményem van, nem tudásom. Szerintem alapvetően két dologhoz van köze. Az egyik az elhidegülés és unalom. Ha régóta vagy együtt valakivel, akkor egyre ritkábban van kedve a szexhez. És ha te akkor pont nem kívánod, amikor ő igen, akkor jó sokat várhatsz a következőre.


És hogy erre miért úgy reagál a partnered, hogy felelőssé tesz? Egyrészt, mindig könnyebb másokat hibáztatni, mint magunkat, másrészt az is lehet, hogy hozzászokott, hogy te az élet minden területén kiszolgálod az igényeit. És akkor ez sem lehet kivétel.

2019. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Az is egy opció,hogy trágya vagy a szexben.Nem kell neki a két perc maszatolás előjátékkal együtt.
2019. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19: gondolom annyira trágya csak nem lehetek, ha 2-3-szor megy el egy szex alatt.
2019. jún. 5. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!