Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves nők, miért gondoljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, miért gondoljátok azt, hogy egy pasinak mindig a rendelkezésetekre kell állnia, ellenben? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy ha ti megkívánjátok nagyritkán a szexet, akkor a férfi mindig álljon rendelkezésre, függetlenül attól is, hogy esetleg kimerült, fáradt, stb.

Viszont ha a párotoknak lenne éppen kedve, akkor ti nyugodtan mondhattok nemet bármikor?


Elsősorban 30-40 közötti, párkapcsolatban élő hölgyek válaszaira vagyok kiváncsi.



2019. jún. 5. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Nálunk én vagyok (voltam) az, aki sokszor kívánta, ő meg nagyon nem, rendszeresen lepattintott, bármit is csináltam. Van amikor a libidó mértéke nem egyezik.

N

2019. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés. Egy nőnek mindig fájhat a feje, vagy egyszerűen nincs kedve. A férfinak ezt el kell fogadni.


De ha a pasi nem harcra kész amikor a nő szeretné, vagy gyengén teljesít akkor jön a hiszti, meg a cseszegetés.

2019. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1: Akkor a kérdés nyilvánvalóan nem neked szól.
2019. jún. 5. 09:35
 4/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is az volt, mint az elsőnél. Állandóan én másztam rá, ő meg azért hagyta, hogy pár napig leszálljak róla.

Szóval nemcsak olyan van, hogy a pasi kívánja állandóan, a nő meg nem.


N

2019. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2: Csak az elmúlt 1 hónap kifogásai: most megjött v. bármikor megjöhet, fáj a fejem, fáj a hasam, most álmos vagyok, fáradt vagyok.
2019. jún. 5. 09:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha állandóan csak kifogásokat keres, akkor egyszerű: már nem kíván, ezért nem akar szexelni.
2019. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Azt hittem hogy csak az én feleségemnek van 29 napos menzesze. (kivéve a február hónapot)

2019. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7: Csak az az érdekes, hogy ha vásárolni kell menni, vagy a barátnőkkel láttézgatni, vagy az anyjával moziba, akkor sosincs semmi baja.
2019. jún. 5. 10:19
 9/21 anonim ***** válasza:

azért, amiért azt gondolja mindenki, hogy ha nagymamához átmegy, akkor 5 perc után már az asztalnál ülsz és finomságokat eszel, amíg ki nem pukkadsz.

Tapasztalat.

2019. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Már nem szeret, az is lehet, hogy van szeretője.
2019. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!