Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns fiuk és lányok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns fiuk és lányok. Mikor éreztétek előszór, hogy más a szexualitásotok? Mikorra gondoljátok, hogy kialakult?

Figyelt kérdés
Saját sztori, olyan 6 éves koromban, már arról ábrándoztam, hogy egy lánnyal olyat kell tennem amit nem szeretne esetleg fáj neki. Ezért le kell fogni vagy kikötni. Persze ez még nem szexualitás volt, csak mondjuk egy vízhólyagnál a bőr leszedés.

2019. jún. 3. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne más a szexualitasa annak aki domináns pl?
2019. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert más dolgokra gerjed. Pl nem a sima szexre, hanem én a nők megalázására. :)
2019. jún. 3. 22:30
 3/4 anonim válasza:
87%
Attól hogy valaki domináns, nem jelenti azt hogy vágyik a másik megaláztatására, fájdalmára. Tök el vagy tévedve
2019. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olvass utána kicsit a BDSM-nek és sokat megértesz szerintem

felesleges lenne itt magyarázni ezt :)

2019. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!