Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért ennyire nehéz összehozni a szexet?

Figyelt kérdés

Nagyon szar vagyok az ismerkedésben ezért még nem volt barátnőm, és az alkalmi partnereimet is elég nehezen találtam meg neten.

Szinte minden embernek olyan könnyen jönnek a párkapcsolatok, de nekem ha napi több órán át próbálkozom pl társkeresőn akkor sem jön össze semmi még egy beszélgetés sem.

Viszont néhány alkalmim volt már a netről, szóval akkor annyira csak nem vagyok rossz kinezetű, meg akkor valamennyire tudok ismerkedni írásban. Sokan azt mondják hogy alkamit nehezebb összehozni.


Engem miért nem ad egy barátnőt az élet? Én nagyon szeretném és megbecsülném Őt.


2019. jún. 4. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd hogy nézel ki:D
2019. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a szerelem nem úgy talál Rád, hogy éveken keresztül erőlteted.
2019. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem küzdesz meg érte, ennyi.

Társkeresőre csinálj normális képet.

Vagy ismerkedj baráti körben (nekem úgy jött össze :)).

2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak neked nehéz becsajozni, nem kell halálosan akarni, vedd lazábban, ha összejött akkor meg ne csak 1 hónapig becsüld!


Ez az én tanácsom.🙂


25F

2019. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Na muti.
2019. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!