Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 éve nem voltam pasival mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem voltam pasival mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szexhiányom van. De aki akart tőlem valamit interneten az mind messze lakott. Vagy idős volt hozzám. Mit tegyek? Bulizni nem megyek.

22/L



2019. jún. 2. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez nőknél is úgy zajlik mint férfiaknál? Én elmegyek egy szórakozóhelyre és nő nélkül még sosem távoztam. 50F
2019. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy rendes srácot párkapcsolatra. Járj minél többet társaságba, nem csak buliban lehet ismerkedni. Lehet akár tánc-, vagy főzőtanfolyam, együtt kiránduló társaság, stb.
2019. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Csipd ki magad,menj le egy diszóba,igyál meg fél óra alatt 3 felest,aztán vársz 10-20 percet es csak válogatnod kell hogy melyikkel mész haza akik odamennek hozzád.

Feltéve persze hogy nem vagy dagi mert akkor éjfél-1 utánig is lehet várnod kell.

2019. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben zért sok ember lakik. Szerintem kitartás. Jar el valamjt sportolni meg mindig legyél csinos sokan felkapják a szemüket akkor szerintem valaki biztos beprobálkozna.
2019. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kövér vagy csúnya (vagy mindkettő), akkor csak rajtad múlik, hogy mikor fogsz szexelni.
2019. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról! :)
2019. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, kérdező, én ha éhes vagyok, enni szoktam...
2019. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj
2019. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megyek Debrecenbe jövőhéten, ha gondolod küldj képet, küldök én is:))
2019. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Messze lakik és idős hozzád...?

Akkor egy 47+-os pesti pasi esélytelen?

2019. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!