Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sok pasival voltam együtt? Tényleg sok? 22L

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és négy férfival fekudtem le. Volt egy kettő, majd egy hároméves kapcsolatom, a harmadik fiú gyönyörűen kihasználta, hogy beleszerettem..és most a negyedik, akivel szintén kapcsolatban vagyok..de 2-3 hónap ismerkedés után rájöttem, hogy ő mégsem lesz nekem való továbbra..pedig úgy éreztem..tehát ennek vége lesz hamarosan.

Szóval egyik sem volt meggondolatlan, vagy egyéjszakás, és mind kapcsolatban történt, mégis azt érzem hogy elcsesztem és ez sok már, és hogy meg fognak szólni..

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan engedjem ezt el? Nem akarom olyanon emészteni magam, amin nem tudok változtatni.. igazából egyiket sem bántam meg, csak összességében zavar mégis..


22L


2016. dec. 9. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
NE zavarjon. Egyik sem volt konnyelmu egyejszakas. De ha meg az is lett volna, a Te eleted, a Te dontesed. Ne a masok elvarasai szerint eld az eleted, mert az nem lesz boldog elet.
2016. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésfeltvés is mutatja, hogy egy érzékeny értelmes lány vagy akkor viszont tudnod kell elnegedni: Nem sok a 4 férfi főleg így, hogy egyik sem meggondolatlan érzelemmentes kapcsolat volt ...Légy büszke magadra én az lennék ha a lányom ilyen lenne
2016. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Engem az zavar, hogy velem még nem voltál!

Igazán te tudod, hogy ez jó neked, vagy nem; nem más dönt te helyetted.

2016. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ez nem sok...

Sok ennyi idősen a 40 lenne.

Talán azért érzed most így, mert egymás után buktak meg a kapcsolataid.

Ne aggódj, lesz jobb még ennél.

2016. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4 pasi 22 évesen egyáltalán nem sok, még a duplája sem lenne az légy nyugodt.
2016. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
22 évesen 4 pasi nem sok ráadásul párkapcsolatban.. Sok lány már a 3 szorosát is meg járta... Azt viszont sajnálom hogy volt köztük egy gyökér aki ki használt... 22 L
2016. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Deflohelp ***** válasza:
100%

Tényleg nem sok.

Ez a párkeresés időszaka, tapasztalatszerzéssel, a párkapcsolat tanulásával jár.

Nagyon kevesen olyan szerencsések, hogy azonnal életük szerelmével találkoznak.

2016. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem sok! :)
2016. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem sok!! Ennyi idősen én is 4-gyel voltam, pedig én az őskorban születtem.
2016. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert 22 évesen négy ÉRZELMILEG komoly kapcsolat az sok. Ezzel nem ezt akarom mondani, hogy könnyűvérű lennél, mert szexuálisan a négy férfi nem olyan sok - az átlaghoz képest - de ilyen fiatalon túl lenni négy komoly kapcsolaton, amik ráadásul kudarcba fulladtak valóban megterhelő lehet lelkileg. Szerintem szánj egy kis időt saját magadra, és gondold végig, hogy melyek azok a hibák, amelyeket már nem akarsz a jövőben újra elkövetni.
2016. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!