Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sok pasival voltam együtt? Tényleg sok? 22L

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és négy férfival fekudtem le. Volt egy kettő, majd egy hároméves kapcsolatom, a harmadik fiú gyönyörűen kihasználta, hogy beleszerettem..és most a negyedik, akivel szintén kapcsolatban vagyok..de 2-3 hónap ismerkedés után rájöttem, hogy ő mégsem lesz nekem való továbbra..pedig úgy éreztem..tehát ennek vége lesz hamarosan.

Szóval egyik sem volt meggondolatlan, vagy egyéjszakás, és mind kapcsolatban történt, mégis azt érzem hogy elcsesztem és ez sok már, és hogy meg fognak szólni..

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan engedjem ezt el? Nem akarom olyanon emészteni magam, amin nem tudok változtatni.. igazából egyiket sem bántam meg, csak összességében zavar mégis..


22L


2016. dec. 9. 08:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb 4 pai, mint egy rossz házasság.
2016. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Normális lánynak tűnsz, és nem, 4 srác nem sok, pláne, hogy mind kapcsolatban volt. :) 23/F
2016. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha a saját szemedben sok, akkor gondolkozz el, hogy mit kéne máshogy csinálni. Esetleg szánhatnál időt az egyedüllétre, lehet h ki kéne magad pihenni érzelmileg. Szexuálisan értelemben tényleg nem sok. Amúgy meg ne érdekeljen, h más mit gondol, a saját értékrendednek felelj meg. És ezt mellesleg nem is szokta szétkürtölni az ember, h mennyi volt neki. Esetleg a következő kapcsolatban szóba kerülhet a dolog, de nyilvánosan nem kéne.
2016. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A 4 pasi egyáltalàn nem sok.

Én 5 pasival voltam eddig de nem érzem soknak. 22/l

2016. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 pinkpancser ***** válasza:
4 az nem sok. Más csajoknak az egy átlagos péntek délután.
2016. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit unalmas. Itt egy kérdés, ami kb. ugyanolyan, mint a többi, és vannak rá válaszok, amik szintén ugyanoylanok, mint a többi válasz. Lassan már be lehetne programozni a szervert, hogy az eddigi kérdések alapján saját maga generáljon kérdéseket és válaszokat, fel se tűnne.
2016. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez volt a kozmetikázott verzió.
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok. Szerintem nagyon kevés.
2016. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!