Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek/tapasztalato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek/tapasztalatotok az oromlanyokkal kapcsolatban, elitelendo?

Figyelt kérdés

Egy fiatalabb jokepu normalis srac vagyok, es gondolkozom a kiprobalasan. Megis benne van azert nem 1-2 gat, hogy megis micsoda dolog ez, veszelyes e megbannam a kesobbiekben.

Szeretnem hallani a velemenyeteket, hogy elitelendo e vagy mit gonodltok ajanljatok e vagy nem.


Amit meg hozzatennek, hogy nincs problemam a lanyok teren egyaltalan, nem emiatt gondolkozom hanem, hogy ujszeru elmenyt nyujtana e es kiprobalas miatt.


Koszonom a korrekt es ertelmes valaszokat!


26F



2019. máj. 31. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most szeretném kipróbálni milyen ez a munka. Irj
2019. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejöttek az ilyen kalandok.
2019. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt csinálom, de eddig még senki sem panaszkodott. 27N
2019. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam 2 alkalommal is és (ha Engem kérdezel) nem bántam meg, viszont van egy pár szempont:


1. Legyen konkrét elképzelésed! Pl. arra, hogy mit szeretnél, vagyis mi az, amit e téren ki szeretnél próbálni, amit más csajtól eddig nem kaptál meg! Ezt rögtön a legelején jobb letisztázni a csajjal, hiszen nem minden csaj vállal be akármit!

2. Legyél ápolt! Szokták mondani, hogy a szappan és a víz csodákra képes, de gondolom egy olyan csajhoz szeretnél menni, aki lakáson fogad! Elég visszataszító, ha izzadtan és büdösen állítasz oda egy csajhoz és az sem kizárt hogy ez esetben elzavar!

3. Figyelj oda a partneredre hiszen ő is ember! Az egy dolog, hogy fizetsz a szexért, de ha nem úgy kezeled, mint egy darab húst, akibe beleüríthetsz, hanem tényleg nőként kezeled és törekedsz arra, hogy ne csak Neked legyen jó, hanem neki is, akár többet is kaphatsz tőle (saját tapasztalat)!

4. Védekezzetek! Tudom, hogy gumival nem annyira élvezetes, de elkerülhetsz egy nemi betegséget és akár egy nem kívánt terhességet is!

2019. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalon én is kipróbáltam, pedig 16 éves korom óta mindig volt partnerem. Időnként több is, mint illett. Mégis egyszer, egyetlen egyszer elmentem prostihoz. Csak azért, hogy elmondhassam (magamnak), hogy ezt is kipróbáltam. Nem lettes se több, se kevesebb tőle.
2019. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!