Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat számít a méret?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat számít a méret? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a szeretkezés fáj nagyon, ha a férfi mérete nagy? Ha előtte tágít, ujjal, akkor is fájhat?

2019. márc. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvasol, rengeteg ilyen kérdés van és megoszlanak a vélemények.Van aki szereti,van aki nem a nagyot. Vagy csak így reklámozod a nagy cerkádat? Elég sok ehhez hasonló kérdést látok mostanság...
2019. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos eddig csak olyanokkal találkoztam akiknek sok volt a 20+ :(
2019. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy..
2019. márc. 11. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Kommunikáció a kulcs

Beteszi szólsz hogy fáj akkor nem dugja tövig... Mindenki boldog


Ennyiről van szó, minden más tapasztalat

2019. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szokni :) Utána isteni.....
2019. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a nőtől is nagyon függ.. van aki szűkebb, van aki tágabb. nem baj ha nagy szerszám van benned, ha nincs szűk hüvelyed
2019. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szűk és relatív rövid hüvelyem van. Ha a párom eléri a végét iszonyúan fáj görcsöl az alhasam volt hogy órákig fájt utána az elején mert még nem tudtam minek mi az oka vagy mit lehet ellene tenni és zavarban voltam így a páromnak se szóltam. Idióta dolog mert komoly következményei is lehetnek. Ugyanakkor van aki elélvez tőle. Emellett mivel a párom túl vastag minden behatolás kicsit kellemetlen és sokszor sérül is kicsit a hüvely bemenet. Ez ujjazással javítható mert úgy kicsit jobban kitágulok csak magát az ujjazást én nem kedvelem.
2019. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!