Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a párotok kicsit ittasan közeledik felétek szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem részegen persze, csak h oldottabb hangulatban legyen és persze nem agresszívan.


Ilyenkor mennyivel másabb a párod mint amikor nem ivott?


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
36%

#16-os:

Én férfi létemre elítélem ha valaki ellaztulásképpen iszik.

A pia semmire sem megoldás, ellazulni máshogyan és másmitől is lehet!

Ha látom, hogy a párom feszült, csinálok egy finom vacsorát, illetgyertyákat gyujtok este, halk zene, és kap egy jó nagy masszázst amivel a lelkét is megmasszírozom!

És ahogyan te is, úgy én is gyűlöm a saját nememet a haveroksörözökkiersztek maszlagért!

2019. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
*ellazulás
2019. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21-es! Annyira jól írtad...


39/N

2019. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj, de az alkohol engem soha nem zavart, persze bizonyos mértékig. Ha úgy közeledne a párom, hogy azt sem tudja hol van, dőlöngél, össze vissza beszél, az engem is taszítana, de ha csak egy picit iszunk, ami miatt felszabadultabb a szex, szóbakerülnek olyan dolgok, amik amúgy nem... Azzal semmi bajom. Engem izgat, ha látom, hogy mennyire kíván az, akit szeretek, és, ha frszabadultabban tudunk szexelni, úgy, hogy közben semmi negatív nem jut eszünkbe, az nagyon jó.
2019. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!