Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szeretitek, ha a párotok szexuálisan közelít hozzátok?

Figyelt kérdés
Én például szeretem a barátnőmet mindig megkérdezni, hogy na fél óra múlva dugi-bugi? Ezáltal is időt adva neki, hogy felkészüljön rá, lezuhanyozhassunk mindketten, tiszták legyünk. Én szeretem, ha mindketten tiszták vagyunk mert akkor valahogyan jobban esik az orális is. Ezért nagyon ritkán van spontán szex nálunk. Ti hogy szeretitek jobban?
2016. máj. 26. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a spontán szexet szeretem a legjobban, mikor oda jön és "elkap" :)
2016. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de ha épp nem tiszta a nunid akkor mi van? :D
2016. máj. 26. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi(főleg én) is tisztán szeretjük.

Úgyhogy fürdés után még teszünk-veszünk, megágyazunk stb. Aztán spontán elkap valamikor valamilyen szituációban. Így spontán is meg tiszta is a dolog. :)

2016. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Spontán szeretem, de előtte én mindig lezuhanyzok mert az jobban zavar ha én nem vagyok tiszta vagy jóillatú :D szoval előtte pár orával tus
2016. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Spontán! Főleg reggel, ez a legjobb ébresztő! :)

L/22

2016. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk valahogy természetes, hogy fürdés, utána szex... tehát a "megyek zuhanyozni" az nálunk egyenértékű az "utána szexelünk"-kel.

De néha van spontán is, nem csinálunk belőle ügyet. Én nem undorodom a páromtól akkor sem, ha nem frissen fürdött...

2016. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Én szeretem,ha spontán,de csak ha nem érzem magam úgymond "koszosnak"..pl. nyáron a 40 fokban mászkálás után inkább jól esik egy zuhanyzás után:D de egyébként nem csinálunk belőle ügyet,ha délután jön ránk hirtelen és nem éppen fél órája volt az a tus...olyankor egyáltalán nincs az a "koszos érzet" :D Este fürdés után (vagy közben) meg szinte alap nálunk is.

Viszont,ha rákérdezne,h "X perc múlva dugi?",attól falnak mennék...:D azt a minimális spontaneitását is elveszi a dolognak.

2016. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!