Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a párotok kicsit ittasan közeledik felétek szexuálisan?

Figyelt kérdés

Nem részegen persze, csak h oldottabb hangulatban legyen és persze nem agresszívan.


Ilyenkor mennyivel másabb a párod mint amikor nem ivott?


2019. máj. 27. 11:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja múltkor istogattunk asszonnyal, kis borozgatás miegymás, aztán mikor ágyba kerültünk, akkor elzavart, hogy hagyjam mert ittas vagyok... Lol, nem! B@$ztunk, de ilyan jót és felszabadultat mint amilyet már hetek óta nem. Öcsém ez a sok nyomi.
2019. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
De sok a nyomi itt , meg a fapina
2019. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jo tud lenni egy buli utan, mivel az alkohol hatasara a 30-40 perc helyett 2 (!) ora lesz belole.
2019. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%

Mi nem védekezünk, babát szeretnénk.

Semmi köze a fapinához, bénasághoz, mint inkább a ruppoótlansághoz.

Nem akarunk "csoda" gyereket!

Így az ittas dugást meghagyjuk az erre alkalmas embereknek :D

2019. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem azt mondom hogy szeretem, hanem hogy nem ellenzem. Az én párom elég jól bírja a piát. Többször is volt hogy kissé ittasan szexeltünk(ő is ivott, és én is)de kb semmit nem látszott hogy piáltunk, max egy kicsit jobb hangulatunk volt. Én nem vagyok gátlásos az ágyban, meg a pasim sem, de azért a pia adott rá egy plusz löketet.
2019. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Tehát, ha este megiszik a párotok 2-3 sört, akkor utána már meg sem csókoljátok? Szégyellem ilyenkor, hogy én is nő vagyok, komolyan... Nem véletlenül nem tudom elviselni a nők 95%-át magam mellett barátnak. Vicc...
2019. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

Undorodom a pia szagtól és a koordinálatlan mozgástól beszédtől

N

2019. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17es. Nem azt mondtam h részegen hogy már menni se bír még beszélni sem! 1 2 pohárról van szó ami kicsit ellazít
2019. máj. 27. 17:51
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#16: Egyetértek , elég sok az álszent tyúk
2019. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az ittas állapot és a 2 pohár bor között van különbség. Amúgy nem..Én sem szeretem ha akkor közeledik a pasi. Konkrétan megmondtam a férjemnek hogy amikor ittas < ritka de elofordul> kifejezetten gyűlölöm és szét tudnám verni a fejét. Nemhogy meg bsszak vele. Fujj.
2019. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!