Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mit szeretnek jobban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szeretnek jobban? Azt, ha a puncijukba élvez a férfi, vagy ha az arcukra, testükre?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert ahogy látom, nagyon megoszlanak a vélemények. Voltam már jópár nővel együtt, volt aki meg volt sértődve, hogy nem belé élveztem, hanem a testére, volt aki kifejezetten kérte, hogy az arcára akarja... Mert amúgy én úgy tudok és szeretek elélvezni, ha kihúzom, és valahova a testére élvezek (főleg mell, fenék, has).

Ti hogy szeretitek lányok?



2019. máj. 27. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogy szereti. Én a puncimba és a számba szeretem leginkább :)

23L

2019. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Arcomra, szàmba szeretem.


34N

2019. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Bár én is találkoznék ilyen nőkkel, akik szeretik a szájukba kapni... :) :) Sajnos ritka :( Az első válaszoló pont az ideálom úgy érzem ;)
2019. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pedig a második válaszoló az ideálom:)
2019. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Punciba leginkább. Szájba nem szeretem annyira, de még mindig jobb, mint ha takarítani kéne utána. Arc kizárt.
2019. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Száj, punci, mell, popsira. Ebben a sorrendben.

27n

2019. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Mindenhova

19/L

2019. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hmm, jó ezt hallani :D És hogy szeretitek, ha ti fejezitek be a fiúnak, vagy ő magának?
2019. máj. 27. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Punci, száj, arc.... Kedv kérdése.
2019. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szájba szeretem, mellre, hasra, popsira...igazából mindenhova.

Kivéve az arcom és a hajam :D

Szeretném végre punciba, isteni érzés lehet, nyilván az lenne a kedvencem, de még nem volt erre alkalom. (Eddig mindkét exemmel gumival védekeztünk, ha lesz párom, vele már más alternatívát szeretnék találni a védekezésre, és akkor mehet punciba :))

2019. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!