Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki kipróbálta az intimtornát?

Figyelt kérdés

Milyen hatásai lettek?

Melyik módszert/tornát alkalmaztátok?

Milyen időközönként használtátok a tornát?



2019. máj. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta csinálom, olyan gyakorisággal ahogy eszembejut. Hatása: erősebb, továbbtartó erekció. Előtte sem volt gondom vele, de legutóbbi barátnőm úgy mutatott be a barátnőinek hogy "ő itt a jófarkú Gábor"...
2019. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kriston Intim torna. Én lusta vagyok csinálni mert tényleg akkor jó ha fárasztóan csináljuk. A herém miatt csináltam mert pár éve folyton fájt a bal. Enyhe here viszerem van. Na ez a torna azt csinálja hogy 2 hétig többször fáj, ezt a könyv le is irja hogy miért. Lényegében azért mert "edzettlen" volt. Lényegében mint amikor a szűk keretes szemüvegesek elszoknak a szemük forgatásátol pár évig, utána forgatnák és fáj mozgatni széltől széléig. Na viszont a lényeg hogy a fájás és érzékenység megszűnt, a herém nem lógott, zacsi feszes sexy lett. néha 1-1 napot ki is kellett hagyni mert volt mikor annyira feszes volt és fent volt a golyóm hogy már terpesztve kellett járkálnom hogy a lábaim között ne nyomjam össze őket. viszont a vizsgálat kimutatta hogy semmi érdekes gondja nincs a herémnek. a tornát félbe hagytam. azóta sose csináltam ösz visz egy hetet se. szóval ujra lóg kicsit. azóta lógás ellen azt csinálom hogy langyos vagy enyhén hűvös vizzel alaposan megmosom + felállitom a farkam. garantáltan feszes lesz a zacskó is. jó módszer.
2019. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: Leírnád röviden a gyakorlat mibenlétét?
2019. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen,próbáltam! Kismedencei szindrómám volt és emiatt nagyon gyenge volt a merevedésem,ejakulációnál vagy semmit nem éreztem vagy kifejezetten fájdalmas volt. Beiratkoztam és elvégeztem és rá pár napra egyből sokat javult a helyzet odalent. A merevedésem azóta nemhogy visszatért,de sokkal erősebb és tovább is tart! Érdemes elvégezni,de rendszeresen kell csinálni és helyesen kell elvégezni a gyakorlatokat,különben több kárt csinál mint hasznot(akárcsak pl a konditermi edzésnél). Ha szorgalmas vagy és kitartó akkor hidd el,imádni fogod a farkadat és ezzel így lesznek azok a nők is,akik keresztezik az utadat! :D
2021. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!