Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik női lábfejtípus tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik női lábfejtípus tetszik nektek jobban, a végig keskeny, vagy az, ahol a sarok keskeny, de elöl kiszélesedik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A széles és ha 42-3 as.
2019. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mindkét típus lehet szexi

Mondjuk az nekem is a gyengém ha a 4. ujj hosszabb mint a nagy lábujj😃

Még ha gyűrű is van rajta ahh..

2019. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
[link] a top 1es istennö
2021. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13: tényleg szép.
2021. jan. 17. 22:08
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is a második típus, ami jobban izgat. A végig keskeny lábak, ahogy sokan írták előttem, nagyon szépek és főleg nőiesek, de ez a második kategória az, ahol egyszerre látom a szépséget és egyfajta erőt, ami ezekben a lábakban lenyűgöz és vonz. Persze nekem tényleg fontos, hogy a saroktól lábujjak felé induló szélesedés szép ívű, fokozatos legyen.


Ha emellé szép, hosszú lábujjai is vannak, illetve a körmei is ápoltak és hosszabbak (nekem az az igazi, amikor épp kikandikálnak a lábujjak felett, ha a talpak felől nézem a lábakat), akkor meg is vagyok véve kilóra :) Pláne, ha nagyobb, 40+-osak azok a lábak.

2021. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kedves előző: nagyon hasonlókat gondolok én is a méretet és az erőt illetően, pont így fogalmaztam meg magamban, hogy erőteljes tud lenni a szélesség. Ugyanakkor valamiképpen bájos, megható is, ha egészen keskeny sarokkal jár együtt. Ehh, hát csupa ellentmondás a nő :)) Szeretném ugyanakkor fölnyitni rá a szemed, hogy valójában nem a keskeny lábfej a tipikusan női, sokkal inkább ez, az elöl (ívesen) kiszélesedő. Járjál nyáron nyitott szemmel, és föl fog tűnni. A keskeny lábfej megfigyelésem szerint mintha a serdülőkor előtti kislányokra lenne inkább jellemző – meg a klasszikus görög szobrokra, feltehetően ezt tartották akkoriban a szépségideálnak (a leghosszabb második ujjal együtt).
2021. jan. 18. 16:12
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen egy véleményen vagyunk, ami a nőies lábakat illeti :) Amit a vékonyabb női lábfejekkel kapcsolatban írtam, egy másik megfigyelésemből jön: úgy vettem észre, hogy többségében (tisztelet a kivételnek, mert szerencsére van) az igazán "lányos lányoknál" - főleg, ha még vékonyabb alkatúak is - a keskeny lábfejforma dominál. Gondolom, az öröklött genetika mellett ebben benne lehet az is, hogy az adott lány hogyan és mennyire vette igénybe a lábait. Például adtam egyszer egy talpmasszázst egy lánynak, akinek szép, szélesedő lábfejei vannak. Mikor megdicsértem, hogy milyen formásak, elmesélte, hogy eredetileg keskenyek voltak, de habár nem sportolt sosem, kisebb korában éveken keresztül csak a lábujjain és a talppárnáján járt, és ezért kiszélesedtek a lábai.


De csupán eddig tart a dolog objektívebb része, mert számomra is sokkal vonzóbb, nőiesebb és szexibb, ha egy lánynak szélesedő lábai vannak - már csak azért is, mert végtelenül izgalmasabb és ívesebb, formásabb, mint az előbbi típus. Én is olyan szinten ráálltam, hogy ha látok ilyen lábfejet, tizedmásodpercek alatt lövi a szemem a tökéletes auto fókuszt :D

2021. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!