Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még változhat az arcformám?

Még változhat az arcformám?

Figyelt kérdés

Az arcformámmal az-az igazság nem tudok egyszerűen megbarátkozni. (hosszúkás keskeny arcom van). Lehet ezen esetleg valahogy változtatni ? Tudom ,hogy szinte semmi lehetőség nincs rá de hátha :c Pár év alatt még változhat az arcformám ?

Előre is köszi a válaszokat :D



2017. jún. 8. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?


Mert mondjuk férfiaknál ez az arcforma eleve kifejezetten előnyös az esetek 99 százalékában...


Ha hízol, vagy fogysz, az meglátszik az arcodon. Mást nagyon nem tudsz tenni.

2017. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan 14 éves korra azért már kialakul az arcforma. Utána már nem tudsz mit csinálni. Valóban a hízás és a fogyás a döntő ebben, kerekebb arc, ha hízol, keskenyebb arc, ha fogysz. Nekem kerek a fejformám, de nincs baba arcom, és nem is pufi, nekem világ életemben ilyen volt. 45F
2017. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én soha nem voltam egy húsos típus mindig olyan átlagos voltam. De volt amikor kicsit meghíztam de arcomon nem igazán vettem észre. (Mondjuk mindenki máshova hízik ez is genetika)

Ja és férfi vagyok.

2017. jún. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!