Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek változhat még az...

Szerintetek változhat még az orrom?

Figyelt kérdés

Nemtudom,szerintem eléggé csúnya az orrom, nem valami vékony,inkább "kis tömzsinek" mondanám. Nekem nem tetszik, de még változhat,vekonyodhat?

Nemtudom jó kategóriaba raktam-e,mind1. 12/L



2016. jan. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, vékonyabb már biztos nem lesz

de idővel valószínűleg megszokod és elfogadod olyannak, amilyen :)

2016. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szokta senki figyelni az orrot, ha nem feltűnően hosszú és görbe.
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán. Sőt, mivel az orrnyergen kívül az egész porcból áll, a porcrész tud változni, de vékonyodni nem fog.
2016. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem az egyik osztálytársamnak pl egy házisertésére hasonlít. Nagyon hülyén néz ki. De senkinek se tökéletes mindene. Nekem jó vastag ujjaim vannak, a többi lány ismerősömnek meg nagyon vékonyak..stb. Hidd el, ha valakinek -jelen esetben- az orra szép, az lehet hogy valamelyik másik testrészével nem elégedett.
2016. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem olyan, vészes eddig ismerőseim azt mondták nem csúnya,lehet csak én vagyok túl maximalista magammal szemben.xd. azért köszi a valaszokat.
2016. jan. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!