Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mivel tudna rá venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor88 kérdése:

Lányok! Mivel tudna rá venni egy kollegátok arra, hogy leszopjátok?

Figyelt kérdés
Mindketten kapcsolatban élünk.Én úgy érzem,hogy bejövök neki.Ha nincs a közelben senki és úgy célozgatok a neki a szexre.Akkor mosolyog,nevet stb.Tetszik neki a dolog.De,ha már ezt valaki hallja. Akkor ott helyben leolt az illető elött.Nagyon szeretném,ha leszopna.Titeket mivel lehet levenni a lábatokról,hogy ezt megtegyétek egy kollegátokak .
2019. máj. 9. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel.

Ezt csakis a páromnak tenném meg.

2019. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rá venni semmivel sem lehet.


De ha ennyit sem tudsz h egy nőnek h ültes az agyába kiváncsiságot, h mondjuk milyen lehet a f*rkad, vagy h milyen érzés lenne téged lesz*pni akkor maradj csak a célozgatásnál.


L

2019. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Nem vagyok ribi, ha párkapcsolatom van, akkor nem fogok másokat lecumizni.. De elég gáz, hogy neked is van párkapcsolatod, és mégis más lányokkal szórakozol.. Remélem barátnőd hamar rájön és röpülsz a fszba
2019. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még soha nem csaltam meg a páromat.10 éve együtt vagyunk.
2019. máj. 9. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem gondolja komolyan.


minden nő szereti ha meg akarják dugni.

2019. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Egyébként ő kezdett flörtölni velem.
2019. máj. 9. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak te vetted flörtnek.
2019. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.Ha nem dumálok neki akkor meg jön,hogy miért nem beszélgetek vele.
2019. máj. 9. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Arra nem gondoltál még hogy kínjába röhög? Lehet hogy egyébként kellemetlen neki az egész.
2019. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert az nem megcsalás, hogy más nőkkel akarod szoptatni magad?
2019. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!