Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti leszopjatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti leszopjatok a barátotokat vagy irtoztok tőle és nem teszitek meg? Szerintetek az gáz ha én nem szopom le de ő kinyal engem (sose kértem tőle, ő akarja)? 21/L

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Elég gáz.
2018. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem szeretnéd ne erőltesd. Én imádok szopni, hiányozna ha nem csinálhatnám.26nő
2018. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs semmi baj a szopással pl, de szerintem ha nem kéred és magától csinálja, akkor nem gáz 😊

Amúgy miért nem szereted?

19L

2018. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Én pasi vagyok, de leírom a véleményem, ha nem baj!

Nem lehet rákényszeríteni senkire amit nem akar.

Én nyalás nélkül el sem tudom képzelni a szexet. Az orál az kb. az alapok alapja nálam.

Ha nem akar szopni a nő, akkor nem fogom a torkán ledugni a farkam, de nem lesz túl hosszú életű a kapcsolat, az tény...


30/F

2018. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Kipróbálnám🤔
2018. júl. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés, hogy a barátod igényli-e és hogy ennek hiányában működik-e majd a kapcsolatotok/szexuális életetek.
2018. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon szeretem csinálni és ez kölcsönös :) 36N
2018. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Én mindennap kinyalnálak. Cserébe nem kérek semmit. Pláne ,ha nem jól csinálnád. Szopni igazán csak a prostik tudnak.
2018. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk barátommal kölcsönös az orál, nekem még a spermával sincs bajom de kinek mi, ha nem akarod akkor ne eröltesd.
2018. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!