Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartom taszító dolognak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom taszító dolognak az orális szexet?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok. Sose kaptam még be egy fiúnak sem. Én szeretem ha nekem csinálják. Ez egy kapcsolatban mennyire hátrány?
2019. máj. 7. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Kizáró ok. F.
2019. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát, nekem mondjuk az. De nem kényszeríthetem hogy csak azért is csinálja, illetve ha szeretem, ugyanúgy szeretném őt.

De te is tehetnél egy próbát, egy kis borozgatás után, hidd el nem ördögtől való dolog ez 😁

2019. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 érdeklődő35 ***** válasza:
Nekem nem gond . Valamiért nekem sose volt különlsges érzés. Meg voltam nélküle
2019. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Arra hívatkozol, taszító. A valóság az, félsz bekapni, mert egyszer ki kell venned a szádból. Meg úgye minősítést kapsz, jól csinálod-e. Könnyebb, arra hívatkozni, taszító. Továbbá ne idegenekét akard bekapni, hanem, ahol megvan a tűz.
2019. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Elég önző egy lány lehetsz.
2019. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gyépésmérnök ***** válasza:
48%

Mert most még megteheted.

Majd lesz egy életkor amikor már a kinézeted kevés lesz ahhoz hogy a pasinak felálljon tőle, akkor majd megtanulsz szopni, különben pókhálós maradsz.

2019. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Igen tényleg önző vagy!

Te szereted ha neked csinálják, gondolom még el is várod. Ha nem csinálná neked 1 pasi akkor azon siránkoznál, de te nem vagy hajlandó egy kicsit sem nyitni az orál felé.

Ez egy kapcsolatban nagy hátrányt jelent.


L

2019. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálam nagy hátrány lenne....45/f
2019. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Semennyire mivel én imádok nyalogatni, de nekem egyáltalán nem izgatott ha csinálják.

Felesleges időpazarlásnak tartom.


F/42

2019. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus önző csaj vagy! Nehéz lesz boldogulnod a világban. Most még el lehet lavírozni a fiatalos bájoddal, 25 év fölött viszont valamit produkálnod kell, akkor már nem sokáig vesződnek olyan csajjal, aki nem kapja be. Max. a férfiak alsóbb kategóriájából válogathatsz majd, tudod, az "olyan jó ember" típusból...
2019. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!