Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás közben lelankad neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás közben lelankad neki?

Figyelt kérdés

A barátom 35 éves, és azt mondja, hogy már csak teljesen "éber" állapotában tud a szexre gondolni és az amúgy is csak hetente párszor van. Ma 20 óra körül jött nagyon bújni, de én szerettem volna aludni egy órát, mert nagyon álmos voltam. Így is tettem. Megnéztünk aztán még egy filmet, akkor is bújt. Elment zuhanyozni, amikor visszaért bekaptam neki. Nagyjából fel is állt, aztán lelankadt... Ilyen eddig még soha nem fordult elő, pedig mindent ugyanúgy csináltam.

Ilyen magyarázat ennyi idős korban már normális? Nem tudom, hogy hol van a hiba. Lehet az a baj, hogy egy hüvelyi fertőzés miatt már pár hete nem tudtunk szexelni? De épp azért kellett volna jobban felállnia, nem?


2019. máj. 3. 00:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Simán előfordul bárkinél, hogy nem áll fel vagy lelankad szex közben. Még egészen fiatalokkal is, hát még 35 évesen, fáradtan. Ebben semmi extra nincs.
2019. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

"a férfi az bármikor képes és mindig akar szexet"

Hol írtam én ilyet? :D Pont ő szokott ezzel példálózni pár hónapja, hogy az mindennél előrébb való! :D

2019. máj. 3. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!