Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás közben lelankad neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás közben lelankad neki?

Figyelt kérdés

A barátom 35 éves, és azt mondja, hogy már csak teljesen "éber" állapotában tud a szexre gondolni és az amúgy is csak hetente párszor van. Ma 20 óra körül jött nagyon bújni, de én szerettem volna aludni egy órát, mert nagyon álmos voltam. Így is tettem. Megnéztünk aztán még egy filmet, akkor is bújt. Elment zuhanyozni, amikor visszaért bekaptam neki. Nagyjából fel is állt, aztán lelankadt... Ilyen eddig még soha nem fordult elő, pedig mindent ugyanúgy csináltam.

Ilyen magyarázat ennyi idős korban már normális? Nem tudom, hogy hol van a hiba. Lehet az a baj, hogy egy hüvelyi fertőzés miatt már pár hete nem tudtunk szexelni? De épp azért kellett volna jobban felállnia, nem?


2019. máj. 3. 00:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy a pár hét szünet közepette azt hitte, ma sem lesz akció, ezért kiverte a zuhany alatt.
2019. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb lesz az ilyen. Elmúlt az újdonság varázsa. Egyébként sem nagy étvágyú ha nincs minden nap szex. Ilyen korban egy szellő is elég kellene hogy legyen az erekcióhoz.
2019. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Lehet fáradt volt

Vagy amíg aludtál ki verte

2019. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nyitott ajtónál zuhanyzik, így kizárt, hogy kiverte volna.

6 és fél éve vagyunk együtt egyébként. Minden nap szex maximum az első fél évben volt.

Egy szobás a lakás így amíg aludtam sem tudta kiverni. Igen, biztosan fáradt volt, de fura, mert ilyen még sose volt.

2019. máj. 3. 00:18
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen magyarázat? Milyen magyarázat? Nem írtad. Kétszer próbálkozott, mindkétszer a semmiért. Harmadjára bekaptad neki. Mintha kényszerből tennéd. Aztán csodálkozol. Tényleg azt állítod, hogy nem tudod, mi lehet a gond?
2019. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint már film közben is álmos volt, amikor meg először szerette volna muszáj volt aludnom kicsit.

Az a kérdésem, hogy 35 évesen ez mennyire normális?

2019. máj. 3. 00:45
 7/22 Carragher_x ***** válasza:

De mi a nem normális szerinted? Az hogy ha álmos, akkor nem szexel? Vazze, két mondattal előtte írod, hogy előtte álmos voltál, ezért aludtál szex helyett. Akkor ezek szerint te sem működsz normálisan? :D

Mindig viccesek az olyan lányok (szigorúan nem nők, lányok), akik azt hiszik, hogy a szexre való kedvtelenség az női privilégium és ha a férfinek nincs épp hozzá kedve akármilyen okból, akkor ott már vmi baj van. :D

2019. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mint már említettem eddig még soha nem történt ilyen, kb. ha félhulla volt akkor is működött a dolog. Ráadásul, amikor előfordult olyan, hogy én inkább aludtam volna szex helyett mindig azt emlegette ezelőtt, hogy neki a szex mindig előrébb valóbb mindennél, és mi az, hogy én álmos vagyok és még aludnék mondjuk reggel.

Amúgy nem vagyok már lány, nyugi.

2019. máj. 3. 02:17
 9/22 Carragher_x ***** válasza:

A "lányságot" nem a korod, hanem a kérdésed határozza meg :)


"Mint már említettem eddig még soha nem történt ilyen"

A veled való kapcsolatában. Ez a másik hiba, amit a lányok rendszeresen elkövetnek, azt hiszik ami előttük volt, az más időszámítás :)

2019. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na ezt át éltem már én is. Sokat nyuztam már szexért a páromat és sokszor kényszer szagú volt. Most meg már könyörög a fszom. Nem is áll spontán fel rá. Megmérgezte a kapcsolatot.
2019. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!