Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás közben lelankad neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás közben lelankad neki?

Figyelt kérdés

A barátom 35 éves, és azt mondja, hogy már csak teljesen "éber" állapotában tud a szexre gondolni és az amúgy is csak hetente párszor van. Ma 20 óra körül jött nagyon bújni, de én szerettem volna aludni egy órát, mert nagyon álmos voltam. Így is tettem. Megnéztünk aztán még egy filmet, akkor is bújt. Elment zuhanyozni, amikor visszaért bekaptam neki. Nagyjából fel is állt, aztán lelankadt... Ilyen eddig még soha nem fordult elő, pedig mindent ugyanúgy csináltam.

Ilyen magyarázat ennyi idős korban már normális? Nem tudom, hogy hol van a hiba. Lehet az a baj, hogy egy hüvelyi fertőzés miatt már pár hete nem tudtunk szexelni? De épp azért kellett volna jobban felállnia, nem?


2019. máj. 3. 00:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el, hogy kiverte. Attól, hogy egyszobás a lakás, attól még meg lehet oldani.


És ha a közeledésére úgy reagáltál, hogy aludni akarsz, akkor ezen nem is csodálkoznék.

2019. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmmel 7 éve vagyok együtt. Ha nagyon fáradt valamelyikünk, akkor nem kezdek el matatni nála, ha meg alszik az nekem egyértelmű, hogy ma nem szeretne.

Amúgy nálunk heti 3-szor szokott lenni akció kb, és nekem rendesen működik még 7 év után is.

Amúgy ha egyszer forul elő, az nem feltétlen nagy baj, de ha rendszeres, akkor lehet, hogy gondolkodni kéne.

2019. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Annyira okosnak próbálsz tűnni, de képzeld, előttem még egyáltalán nem volt kapcsolata. :D

De miért hinném el, hogy kiverte, ha végig kb. 2 méterre ült tőlem? Ennyire ne nézzétek már hülyének az embert. :D

Most fordult elő először, reggel meg ki is vertem neki, mert addigra meg már újra tökéletesen működött, így a probléma megoldódott. Biztos csak álmos volt.

2019. máj. 3. 11:44
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Huuuh, téged se az eszedért szeretnek, aranyom.
2019. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert 100%, hogy nem verte ki mellettem? Ha kiment volna is felébredek rögtön... Aranyom.
2019. máj. 3. 12:12
 16/22 Carragher_x ***** válasza:

"Annyira okosnak próbálsz tűnni, de képzeld, előttem még egyáltalán nem volt kapcsolata. :D"

Persze, 29 évig cölibátusban élt :D:D:D

2019. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értettem, hogy nem élt együtt senkivel és nem is járt senkivel, max összejártak szexelni párszor és kész. Esküszöm, mintha direkt nem értenéd amit írok. :D
2019. máj. 3. 15:10
 18/22 Carragher_x ***** válasza:
És mi köze az együttélésnek a szexhez? Te hány éves vagy egyébként? Jól tippelem, hogy bőven 30 alatt, ugye?
2019. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ahhoz van köze, hogy nyilván ha hetente 1x találkozott valakivel nyilván mindig tettre kész volt 19 éves korában. :D De mit is magyarázok.
2019. máj. 3. 16:11
 20/22 Carragher_x ***** válasza:
Azt hiszem még a bőven 30 alatt is túlzás volt. 25 elmúltál már? :) Kb egy későn érő tinilány hiheti azt, hogy a férfi az bármikor képes és mindig akar szexet :)
2019. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!