Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 évesen megdugni egy 18 évest?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen megdugni egy 18 évest?

Figyelt kérdés

Na szóval..Angol tanár vagyok, főleg nyelviskolákban tanítok de van pár magántanítványom is. Ez a lány fél éve jár hozzám, és pár hónapja feltűnt, hogy valószínűleg bejövök neki. Tudjátok ahogy néz, meg a gesztusai, stb..


Pár napja kiderült, hogy sikerült a nyelvvizsgája, amire készültünk. A legközelebbi órára hozott sütit meg egy üveg bort, megünnepelni, ezt meg is ittuk, a vége az lett, hogy leszopott.


Ma este újra jön, és az eddigiekből kiindulva ennek a vége dugás lesz, nem mintha bánnám, mert nagyon klassz kiscsaj, feszes cicik, jó segg...Igazából az a gondom, hogy nem tudom, hova vezet ez, től nagy köztünk a korkülönbség, normális kapcsolat ebből úgyse lesz. Valami jótanács? Ti belemennétek a dugásba, vagy sem?


2019. máj. 2. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg jól. Ha ő is akarja. Azért meséld majd el milyen volt "please".
2019. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ejtsd teherbe, majd észhez tér.
2019. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tedd meg szerintem de azon mosolyognék ha ő is olvasná a kérdésed :D Na nem akarok rosszindulatú lenni. Na ha van pályakezdő némettanárnő aki szereti a finom bort és a "mellékhatásait" akkor írjon :) 40 f
2019. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor remélem, hogy megtetted. Valószínűleg régóta kívánt már és nagyon le akart feküdni veled. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy úgymond "felettem álló", idősebb férfit kívántam, alig bírtam megmaradni ülve, csoda, hogy fél évig bírta. 😀 Azért mondd neki, hogy ez neked csak szex, nehogy többet akarjon, aztán nagyon kelljen csalódnia. Lányként én úgy vagyok vele, hogy egy ideig lehet csinálni, mert be se tudnék telni a szexszel, folyton csak azt akarnám, aztán egy idő után már igényelném az összebújást is, szóval én túl sokáig nem bírnék egy csak szexkapcsolatot. A lényeg az őszinteség. De ha részéről rendben van így, akkor semmi akadálya. Húzd egy kicsit, hogy ezt nem lenne szabad, nekem garantáltan elázna a bugyim.. 😀
2019. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!