Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha 18 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nyílván így egy lánynak se fogok kelleni,ha tapasztalatlan vagyok e téren. Mit tehetnék?
2019. ápr. 25. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányok nem olyanok, mint a sok kangörcsös manus, aki csak úgy random Rád írnak, mert senki nem fog szánalomból szexelni Veled. Aki mégis, hát... egészségetekre! Leírom újból; miért lenne gáz? Az a gáz, mikor egy férfi/fiú nem bír magával, nincs benne tartás. Ha valakinek emiatt nem kellesz, elárulom, hogy örülj is neki, hiszen az az illető elmebeteg, aki ezért nem akarna Tőled kapcsolatot. Na ennyi. 17L
2019. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

oh igen, biztos emiatt nem fogsz kelleni senkinek.:D

Én is túlpörögtem a témát de utólag visszagondolva nem egy nagy dologról van szó. Mármint jó ha van párod és tudsz töcskölni de egyáltalán nem meghatározó jelenség.


Elhiheted hogy a lányok 96%át nem érdekli a pcsöd és azt se hogy használtad e már. Kivéve ha középkorú vagy, akkor azért illik tapasztaltabbnak lenni.

2019. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!