Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki 23 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki 23 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 evesen is az vagyok.
2019. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányok vagytok?
2019. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem ciki, én 23 voltam amikor elvesztettem. Azóta szeretnék mást is bevezetni eme csodás világ rejtelmeibe :)


F

2019. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Mennyiben lenne más a mostani szitunál az, ha mondjuk 12 évesen elveszted és azóta sem lenne idáig más partner? Akkor már nem lennél szűz és mégis ugyanitt tartanál.


Engem ez a gondolatmenet segített áthidalni ezen a kérdésen.


Ha alakul egy lánnyal akkor mond azt neki, hogy rég voltál más lánnyal és ne azt, hogy szűz vagy. Ez ráér akkor ha már voltál már kb 10 alkalommal vele.

2019. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ugye sosem mondanád valakinek, hogy kevesebbet ér, mert járt benne egy pénisz?
2019. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Isten éltessen a 23 szülinapodon! Mostantól egy évig látjuk 23 as számmal ugyanazt a kérdést minden egyes rohadt nap. Igen, ciki, gáz, ratyi dolog 23 évesen is szűznek lenni. Komolyan kiváncsi vagyok, mikor unod meg ugyanazt a kérdést feltenni. Remélem, még sokáig fogod sex helyett.
2019. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!