Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki szűznek lenni 20 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szűznek lenni 20 év felett fiúként?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Akkor veszítsd el, amikor elérkezettnek érzed.
2018. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az indok fontosabb hogy miert vagy az
2018. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a magyarázat a fontosabb.

Én is 20 felett vesztettem el, de én nem éreztem késeinek és egyáltalán nem foglalkoztam vele és egyáltalán nem frusztrált.

Az egyik barátom is az volt még, kicsivel idősebb mint én. Én mindig felhoztam példának, hogy ott van ő is, nem foglalkozik vele, nem zavarja, teljesen normális fiatalember. Mígnem egyszer elmondta, hogy ő már teljesen ki van. Egyszerűen nem normális már és nagyon szeretne már, de egyszerűen fél kezdeményezni. Na akkor egy világ omlott össze bennem :D

Mellesleg évről évre készítik a statisztikákat. A magyar átlag, hogy a fiúk átlag 19 évesen vesztik el, a lányok pedig 17. Nekem ez teljesen reálisan hangzik. Bár lehet, hogy a valóság az, hogy 20 évesen a fiúk és 16 évesen a lányok. Talán ez közelebb állhat a valósághoz.

Most persze jönnek majd akik 15 évesen vesztették el fiúként, de attól még most 2018-ban nem ők lesznek az átlag. Amennyi ilyen ember van fenn akár itt is, ugyan annyi 23 éves szűz fiú is.

Szóval a lényeg, hogy egyáltalán nem csúsztál el annyira az átlagtól sem, nem mintha az annyira számítana, hogy mi az átlag. A baj akkor van, hogy ha ez annyira kezelhetetlen frusztrációt eredményezett nálad, hogy már a viselkedésed rovására megy.

2018. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, de bármikor tehetsz ellene.
2018. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a fenét.
2018. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj akkor mit mondjak én aki 28 éves korában még szűz (aztán perdze elvette egy 20 évvel idősebb nő. Félreértéseket elkerülendő a testét egy 20 éves lány megirigyelhette volna, annyira feszes volt a teste) volt és most 30 éves vagyok és még mindíg élek
2018. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az, de nem is muszáj nagy dobra verni, mert sokak szerint gáz.
2018. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, hanem gond. És nem konkrétan az hogy nem szexeltél, hanem az ok hogy miért nem!!!

Mert a szex alap, az egészséges élet hozzátartozója.

Maga az aktus is, az egész folyamat és főleg az oda vezető dolgok. Ismerkedés, a kisurgázás, a külső, a személyiség pénz, stb... És mindegy hogy kapcsolat vagy egyéjszakás.

Ha ezt nem tudod hozni, akkor valami hiba van a rendszerbe. Ne a szexszel foglalkozz , hanem magaddal, hogy rendbe tedd az életed és akkor "alapból jönni fog a szex"

2018. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!