Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 évesen megdugni egy 18 évest?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen megdugni egy 18 évest?

Figyelt kérdés

Na szóval..Angol tanár vagyok, főleg nyelviskolákban tanítok de van pár magántanítványom is. Ez a lány fél éve jár hozzám, és pár hónapja feltűnt, hogy valószínűleg bejövök neki. Tudjátok ahogy néz, meg a gesztusai, stb..


Pár napja kiderült, hogy sikerült a nyelvvizsgája, amire készültünk. A legközelebbi órára hozott sütit meg egy üveg bort, megünnepelni, ezt meg is ittuk, a vége az lett, hogy leszopott.


Ma este újra jön, és az eddigiekből kiindulva ennek a vége dugás lesz, nem mintha bánnám, mert nagyon klassz kiscsaj, feszes cicik, jó segg...Igazából az a gondom, hogy nem tudom, hova vezet ez, től nagy köztünk a korkülönbség, normális kapcsolat ebből úgyse lesz. Valami jótanács? Ti belemennétek a dugásba, vagy sem?


2019. máj. 2. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Keféld meg rendesen... bár szerintem kamu
2019. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha ő is csak dugni akar, akkor miért ne? De ha úgy érzed, hogy többet szeretne, akkor inkább küldd el, nem lenne fair kihasználni az érzéseit, aztán dobni.
2019. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Mostanában ez a divat h egy 40es férfi egy 18 éves kiscsajjal szexel.

Mondd el előre a csajnak, h bármi is legyen köztetek ez csak alkalmi lehet, semmi komoly nem lesz köztetek soha, ha így is belemegy akkor hajrá.

Max a végén ha szerelmes lesz beléd akkor majd a nyakadon fog csüngeni, de ezt te majd kezeled vhogy. :)


22L

2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsés vagy és biztos hogy én belemennék mert nekem bejönnek a fiatal csajok !
2019. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Abból látszik hogy kamu, hogy egy 40 éves férfi ilyet nem itt kérdezne meg hanem csak simán megtenné.
2019. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te most kérkrdni jöttél ide?

Mert ha ez igaz lenne,akkor nem itt írogatnál és kérdezgetnél "kamu tanár úr"!

Ne álmodozz!

2019. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebből bármi lehet. Kapcsolat is. De, ha egy évig együtt jártok kérd meg a kezét. Az összes haverod irigykedni fog. Ő pedig büszke lesz a barátnői előtt, az egyik haverom meglépte, mire a csaj barátnői elkezdtek rám nyomulni, de nekem már volt barátnőm.
2019. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vedd el feleségül
2019. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van minőségi bor szóval ha gondolod és németeznél gyere

34F

2019. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tedd meg! Főleg hogy ő is akarja. Egyszer élünk.
2019. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!