Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az soknak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az soknak számít ha egy lány 25 éves létére kb 15 sráccal feküdt le?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 17:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem sok. 29/F
2019. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Whitewolf19 ***** válasza:
4%

Ne haragudj, részemről ez kizáró ok.. Más az erkölcsi mércénk.


F/25

2019. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Whitewolf19 ***** válasza:
0%

Párdon...


F/23 ..

2019. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jo tetted !

f

2019. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ezzel gond
2019. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Nagy ügy! Én meg eddig együtt voltam 3 prostival. Sőt, az egyikkel 4-szer is taliztam. Szeptember óta semmilyen nő nincs. Most szar vagyok? Gáz vagyok? Nemigazán. Te sem vagy az nyugi.
2019. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mikor kezdte, mennyi idő alatt?

De én normál esetben nem tartom soknak!

2019. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok a negyven lenne a sok, ha 25 éves pasi lennél még a negyven szép teljesítmény lenne. Azt kell megérteni miért istenkiráj az a 25 éves, aki negyven (nem örömlány) nővel volt, mivel a nők válogatnak, a pasikról nehezen mondható el, tehát egy nő ebből nem tud előnyt kovácsolni, mert kiállsz egy forgalmas utcára, és dugópartnert keresve tíz perc alatt hozzádcsapódik negyven férfi, de ha férfi vagy (nem egy híres színész, zenész) és dugópartnert keresve tíz perc alatt talán két nőt találsz erre, de ha minőséget nézed, hogy milyen ez a két nő, akkor lehet passzolod, mert nem lesz hozzá gusztusod, bottal sem piszkálnád meg. Szóval igazából, ha minőségileg nézed a negyven nőböl talán négy-öt volt nőnek nevezhető, többi a legalja. Tudom, mert voltam közmunkán, és a pasik nagyon igénytelen nők bugyijába akartak bejutni, fogatlan, rusnya. A nők azért válogatnak, egy férfinak kötelessége meghúzni, akit lehet, mert köcsög punci, ha ezt nem teszi meg. Neked nőként ellen kell állni a végsőkig, és csak akkor beengedni a lompost, ha már nem bírsz magaddal.
2019. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok.
2019. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen már 16 férfival/fiúval voltam. Szerintem nem sok, a többieket meg leszarom. :D
2019. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!