Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel probalkozzak meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel probalkozzak meg, hogy baratnom legyen?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudok baratnot szerezni. Probalkozok a Tinderrel, de semmi eredmenye. Mar 22 eves is elmultam es nincs otletem mar es kezdek belefaradni is. Esetleg a kevesbe jo pasik elmeselhetnek, hogy nekik hogyan sikerult.
2019. máj. 1. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
kevésbé szép nőt választottam, meg megpróbáltam fiúval is. egyik se vonzott
2019. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szép nő is megáll, ha jó a humorod és laza vagy.
2019. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eleg a lazasag es a jo humor, de meg az se hogy draga kocsim van. Nem nezek jol ki, igy nem szeretnek velem beszelni, ha meg igen abbol meg max friendzone lesz vagy meg az se.
2019. máj. 1. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van?
2019. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyire keresel komolyat? gazdag vagy vagy csak az autód jó?
2019. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az auto itt a lenyeg. Barmilyen kapcsolat erdekelne. Sajnos nem vagyok gazdag, ha az lennek nem lenne ilyen gondom.
2019. máj. 1. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen honnan van drága autód?


Na mindegy... szóval te csak szexpartnert keresel, egy mutogatni való p#csát. Mivel azt mondtad, ha pénzed lenne, akkor nem lenne ilyen problémád. Ergo te csak egy pénzéhes lotyót akarsz magad mellé.

Hát, fiú, csóróként ilyen gádzsikat nem fogsz találni.


Esetleg kaparj össze némi értelmet és lehet, hogy kifogsz egy normális lányt.

2019. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom itt sokan félreértik a dolgokat. Nem szeretnék pénzéhes csajt, csak már az is jó lenne, hogy végre legyen valakim. Normális lányt szeretnék, csak mivel nem vagyok jó csávó, így arra nincs sok esély
2019. máj. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!