Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek próbálkozzak nála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak nála vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön már régtől írok vele még tavaly nyáron kezdtem el vele írni azóta találkoztam is vele mert egyik közös ismerősöm ismerte viszont nem olyan könnyű kapható lány de már ő is érzi hogy nem csak barátkozni akarok vele viszont ha írok neki valami olyat akkor mindjárt olyan szavakkal jön hogy hány lánynak írom még ezt . Hol ott alig beszélek valakivel mivel volt egy hosszú kapcsolatom az alatt a idő alatt szinte nem is közeledtem senkihez szerintetek próbálkozzak nála vagy hagyjam ? én 21.ő 20.
2019. febr. 12. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

egy akadály után feladod? a csaj nyitott rád, visszaír és te csak azért, mert kicsit kételkedik a te komoly szándékodban, egyből menekülést látsz megoldásnak?


udvarolj, keresd, bókolj. Ha nem vagy hajlandó azért tenni, hogy a barátnőd legyen, akkor meg tegyél neki egy szívességet és hagyd békén

2019. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hány lánynak írod még ezt? Ezzel mi a baj? Legalább érdeklődik és nem ignorál. Írj viisza neki viccesen és kész. És mi az h tavaly nyáróta beszéltek??? Az sok idő. Itt az ideje felszedni.
2019. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!