Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Jó dolognak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jó dolognak tartjátok, ha a strandon a vizes furdő nadrágom keresztül átlátszik, kirajzolodik a f@rkam?

Figyelt kérdés

Szívesen megnéziktek, vagy inkább zavaró?

Érdemes direkt ilyen fürdö nadrágot választani?

Jó lenne tudni az életkorotokat is. :)


29F



2019. ápr. 30. 07:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha van minek kirajzolódnia, akkor hidd el, hogy minden csaj megbámulja ugyanúgy, ahogy sok nőnek rátapad a puncira és kirajzolódik az alakja. Ők se szoktak foglalkozni vele, hadd nézzék alapon.
2019. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Már a kérdést se nagyon értem. Aki nem két négyzetméter sátorvászont (szörfgatyát) vesz fel strandra, követve ezt a borzasztó amerikai trendet, az vagy úszót vesz vagy száras úszót. Abban meg – tudomásul kéne venni – látszanak a férfi genitáliáinak bizonyos részletei, amennyiben nincs kasztrálva. Épp úgy, ahogy bikiniben vagy egyrészes fürdőruhában látszanak a nők nemi jellegei: a mellek, sőt, ők még push up-olják is. (De valóban: a bugyijukban a punciajkaik is.)


Ez 30 éve még teljesen természetes dolog volt, akkor kezdett bejönni, a rendszerváltozás után a stranddivatban a rövidgatyázás Amerikából. Most, 2019-ben ott tartunk, hogy valaki azzal az attitűddel vesz fel ilyet, mert élvezi, hogy átlátszik benne a farka, heréje sziluettje. Már ez se gyenge, de a lányok többsége meg erre ráerősít, hogy micsoda ízléstelen meg undorító dolog az embernek így mutogatnia magát. Meg erre senki nem kíváncsi.


Volt egy teljesen természetes, magától értetődő ruhadarab, amit a férfiak hordtak a strandon, hogy minél kevesebb textil legyen rajtuk a vízben, meg napozáskor, kényelmes legyen, ne lóbálózzon a farkuk jobbra-balra. Senki nem foglalkozott azzal, hogy kiadja a szerszámot, ez tök természetes volt. Ez a ruhadarab mostanra oda jutott, hogy „illetlen” meg ízléstelen ilyet hordani sok nő szemében. Több évtized egyre elhatalmasodó prüdériája, a test tabusítása mostanra alaposan megtette hatását a közízlésben, közgondolkozásban. Nem tudom, mit szólnának hozzá a nők (elnézve a mostani fürdőruhatrendet, amelyben visszajött a nagyon merész 80-as évekbeli bikinidivat [tangás, madzagpántos, magasan ívelt szabású bugyi, a mell felét se takaró top]), ha illetlenné lenne nyilvánítva a női testrészek ilyen „mutogatása”, és bő fürdőingben meg fürdőszoknyában vagy hosszú szárú bugyogóban kéne strandolniuk.


Üdv újra 1909-ben!

2019. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

Alapból már ez a MUTOGATNI szó kiveri nálam a biztosítékot. Akkor Gyurta Dani MUTOGATJA a farkát, amikor úszógatyában van, vagy a megfelelő ruhadarabot hordja az adott tevékenységhez???


Amúgy örömmel láttam a napokban valamelyik lányokkedvence amerikai színészről fotót a strandon egy fehér úszóban, úgyhogy még nem halt meg teljesen a remény.


Eszembe jutott még: a nyolcvanas években kisípolták a strandmedencéből azt, aki rövidgatyába ment bele, és hazaküldték fürdőgatyáért, vagy mondták neki, hogy ott a kölcsönző az öltözőben. Leginkább higiéniai okokból, hogy ne vigyen be a vízbe annyi koszt, fűszálat stb. Akkoriban jellemzően egy bizonyos népcsoportnak volt ez szokása.

2019. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%

Tetszene.

22/F

2019. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

Miért nézegetnèm?

Annyira minden1 hogy hogy nézel ki.

Ennél durvàbbakat is làttam màr.

Szerintem közönséges.

Attól hogy a férfiak meglátnak a strandon egy női mellett és izgalomba jönnek, az nem egyenlő azzal hogy a nők is így működnek.

Én csak egy jó férfi testre nem tudok felizgulni.

2019. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Azért van a strandon olyan nő, meg esetleg homokos férfi is, akinek nem örülnél, hogy nézegeti. Inkább ne hordj ilyet.
2019. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
ez édes kevés a vonzalomhoz ;) 20L
2019. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Pedig a YT van sok rejtett kamerás felvétel. Metron készültek, és a kamera sliccnél van, így pontosan látható a nő nem csak odatéved a szeme, hanem több alkalommal odanéz. A többség még képet is csinál róla. A srác egy ilyen nagyobb , vastagabb műbránert használ, amit nem lehet nem észrevenni. A reakciók, ha két nő van, mosoly, és súgdolózás. Ha egyedül utazik szájnyalogatás, hajbatúrás, a telefonhoz nyúlás (képkészítés)
2019. máj. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Még hogy a férfiak között nincsenek k..vák -_- te vagy rá az élő példa haver.. Én nem lennék ennyire büszke arra a 10 cm-re.. Hát én pofán röhögnélek a strandon ha így jönnél velem szembe.ha meg még nyomulsz is, akkor rád hívnám szexuális zaklatás miatt a zsarukat
2019. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
85%
Szerintem ha tetszik a férfi akkor hát letéved a szemem arra a tájékra is. És igen akkor tán még izgató is. Viszont ha nem tetszik egy férfi nem szoktam a szemem pihentetni a látványon, szóval akkor úgy se veszem észre.
2019. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!