Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a nőket, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, hogy kirajzolódik a mellbimbó?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyatosan szexi. És sok nő cikinek tartsa.. Szerintem jobb lenne ha elhagynák a melltartót. Szóval le a melltartóval lányok mert nektek is jobb nekünk még jobb. :)

2019. ápr. 29. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Járkálj egész nap állő dákóval, sok nőnek szexi mégis nyúl lennél megtenni..
2019. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk arról se sok fogalmad van, hogy mire kell a melltartó szerintem... nem arra, hogy ne látsszon a bimbó
2019. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert ennyi erővel már szinte félmeztelen is járhatnának. Nem minden nő célja, mutogatni magát!
2019. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

2-es!

A az A-s melltartó nem a mell tartására van.

És ha megkerdezel egy fiatal kisebb mellű lányt, hogy miért hord melltartót, akkor a válasz "h:lye vagy, akkor látszodna a bimbóm".

2019. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Hm, ja értem, tehát mivel a férfiaknak tetszene, akkor csináljuk így, teljesen jogos. Bár akkor már bugyit se veszek fel, mert gondolom nektek úgyis jobb lenne.

Neked meg az agyadat felesleges cipelned, dobd ki, úgyse használod semmire...

2019. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Amint te nadrág nélkül jársz majd.

Amúgy szerinted kell nekem, hogy te és a többi ösztönlény non-stop engem bámuljon?

2019. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
4 es Ez a nap baromsága címért indulhat ez a válasz!
2019. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem A mellbimbók miatt hordunk melltartót.

Igen kényelmes nélküle lenni.


De pl a nagyobb béllel rendelkezői Női társaiknak nem elönyös melltartó nélkül felvenni bizonyos darabokat

N

2019. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Régen ez nem volt ekkora téma. Ha a nő aznap úgy döntött, nem vett melltartót. Főleg nagy nyári kánikulában volt bevett szokás eltekinteni tőle. Lehet ezt látni régi lemezborítókon, filmeken (70-es-80-as évek). Ez a kétezres évek

prüdériájának hozadéka. A Spice Girls 1996-os Wannabe klipjében sincs még egyik csajon se melltartó a top alatt.

2019. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Èn sokszor nem hordok melltartót, mert kènyelmetlen, szorít, nem èrzem jól magam benne, nèlküle "szabadabb" vagyok .Ha hordok is, pushup nèlkülit amiben nincs szivacs, tehát ugyanúgy átlátszik. Engem nem zavar
2019. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!