Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a nőket, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, hogy kirajzolódik a mellbimbó?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyatosan szexi. És sok nő cikinek tartsa.. Szerintem jobb lenne ha elhagynák a melltartót. Szóval le a melltartóval lányok mert nektek is jobb nekünk még jobb. :)

2019. ápr. 29. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb mellel **
2019. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Persze, mert minden nő azért létezik, hogy a férfiak bámulhassák őket.
2019. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

"Mert ennyi erővel már szinte félmeztelen is járhatnának. Nem minden nő célja, mutogatni magát!"


Egyrészt igazad van, abban, amit mondasz.


De másrészt jön a nyár, figyed csak meg: a fél pic*ája kilóg a mininadrágból, de melltartó az kell, hogy ki ne rajzolódjon a mellbimbó...

No, ezt magyarázza meg valaki.

2019. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

13#

Hosszú nadrágban melege van a lábamnak, de a mellemnek nincs melege a melltartó miatt.

Szívesen.

2019. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es!

Nem a hosszú nadrágra gondoltam, hanem arra, amelyből kis túlzással a nagyajkak is kilógnak.


Azt nem értem, hogy magukat, testüket egyáltalán nem szégyellősen megmutató lányok miért pont a mellbimbónál vállnak szűziessé.

2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 Óriási! :-)
2019. máj. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!