Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire sok hogy 21 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok hogy 21 eves koromra 100 ferfival fekudtem le?

Figyelt kérdés
13 eves korom ota elek szexualis eletet, volt tartos es alkalmi kapcsolatom is.
2019. ápr. 29. 18:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

A szex a legfantasztikusabb erzes a vilagon.

Belemarkolnoli egy izmos ferfihatba amikor eppen kemenyen kefel, en meg a csillagok kozt vagyok... na ennel nem kell jobb erzes.

Ha ribi vagyok emiatt, am legyen.

2019. ápr. 29. 21:39
 42/53 anonim ***** válasza:
71%
Te használatra születtél, fognak is sokan használni. Erre vagy hivatott.
2019. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem az miatt vagy rbnc mert szeretsz szexelni(te bszni), -mindenki szeret,- hanem azért mert akárkinek szétteszed a lábad..
2019. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Akarkinek nem!

Pl neked nincs az a penz!


Jokepu, jo testu pasiknak akik szinten elvezik az eletet.

Vagy egy pelda: 3 sracnak vettem el a szuzesseget, mert feltek attol hogy kicsi nekik, meg hogy benak lesznek stb


Az egyik mar vegigment azota a fel egyetemen, a masik 2nek meg hosszutavu kapcsolata van, mrg gyerkoc.


Kicsit az en sikerem ez, mert en voltam nekik az elso, es elveztem, lattak hogy megy ez nekik.


Nalam pl az arogancia nem meno :)

2019. ápr. 29. 21:54
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak akárkinek, mert én is jó testű sportos vagyok. Gyere tedd szét a lábad. Nincs kedvem semmit elkapni.
2019. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
0%
nem sok szerintem. szìvesen megismernèlek. 29/F
2019. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
91%

Akármit is gondolnak rólady, szerintem mégiscsak több élményed van mint egy házasságig szűz embernek.. persze lehet valaki azt élvezi, nem mondom hogy baj van vele.

Szerintem csak úgy tettèl ahogy kedved tartotta.

Persze ettől még az átlaghoz képest sok.

De miért számolod amúgy?

2019. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
86%
Hát drágaságom nekem nem is kell széttenned mert nő vagyok😅 Szánalom vagy. A sok lúzer meg írja csak neked hogy jó vagy, egy férfinek ilyen lány soha nem kéne. Jó alacsony szinten vagy. Szerintem dugasd meg magad az itteni összes beteg emberrel is 😄 Ezek valóak neked.
2019. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
64%

Ismertem ilyen nőt, bár ő nem tudta, hány férfival volt, csak saccolta a százat.

Nem 21 éves volt, hanem 26, és nem volt se kiélt, se elhasznált, és egyáltalán, egy nagyon helyes, érzelmekkel teli, okos, intelligens nő volt. Nem volt babaarcú szépség, inkább átlagosan csinos, és a szex valóban egy élmény volt vele. Nem tartott sokáig, talán két hónapig, mert férjet keresett, és gyereket akart, nekem pedig már volt kettő az elvált feleségemtől.

Jó szívvel emlékezem rá.

2019. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
77%

"A sok lúzer meg írja csak neked hogy jó vagy, egy férfinek ilyen lány soha nem kéne."


Jól van, drágaságom, akkor majd továbbra is marad a kérdező az izmos, jóképű, jó testű lúzereknél. xD

2019. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!