Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktak a nők olyat érezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak a nők olyat érezni, hogy az első adandó férfival lefeküdnének aki az útjukba kerül?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, én szoktam. Pl ha az utcán szembe jön velem egy nekem tetsző srác. Bár inkább szopnék...:D
2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Imádom A válaszod!
2019. ápr. 17. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
A qrvák igen.
2019. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy a többiek szoktak-e, de én igen.
2019. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nem, még akkor sem ha már nagyon ki vagyok éhezve. Válogatós vagyok.

22L

2019. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem is az első adandóval,de nálam 2 év után,már jóval alacsonyabban van az ingerküszöb .. Nagyjából majdnem minden férfin találok valami nekem tetszőt,úgy 25-50 éves kor között :D És nagyon sokat gondolok a szexre .
2019. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
nem mondanám, hogy az első adandó férfival (mi van, ha valami random szutykos 60+os bácsika az éppen?) lefeküdnék, de ha egyszer meglátok egy helyes férfit/megtetszik valaki, évekig visszatér az erotikus gondolataimban, maszturbáció közben. nagyon jó az arcmemóriám, memóriám, jelenleg 24 olyan férfit tartok számon, akiről vannak erotikus képzeteim, ebből kettőt ismerek személyesen, 4 híresség, a többi pedig mind utcán látott, random számomra atraktív emberek adta fellángolás.
2019. ápr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyet még nem éreztem, és nem is tudnám ezt megtenni mert tudok magamnak megálljt parancsolni.


22L

2019. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Enni van, hogy ezt érzem, ha már nagyon régen nem voltam senkivel.

Ha szimpatikus akit látok, néha tovabbgondolom, milyen lehet ruha nélkül, vagy mit csinálna velem ha hirtelen egymásnak esnénk.


N

2019. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!