Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg a szex az alapja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szex az alapja egy jó kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Sok férfit hallottam nyilatkozni, hogy ezért vvarázslatos a kapcsolatuk sok év után mert jó a szex. Ezt megfordítva ha minden stimmel, de nincs szex akkor nem lehet tartós a kapcsolat?

2019. ápr. 28. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan ez is kell egy kapcsolathoz, de nem ez a legfontosabb másnak is stimmelnie kell.
2019. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Főleg a szex az alapja !
2019. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hülyeség, hogy a szex az alapja, ok fontos tényező, de a hűség, őszinteség, kölcsönös tisztelet sokkal fontosabb szerintem!, F
2019. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, az egyik nagyon nagy része a jó kapcsolatnak a jó szex.

31/N

2019. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem feltétlenül. Én elég romantikus alkat vagyok, el tudom képzelni, hogy bár nem bomba a szex a pasival de ha kedves, aranyos, törődő, intelligens stb, szóval a személyiségével megnyer, akkor ugyanúgy szeretem mint egy bikát. 😁 Randiztam impotens pasival is és nagyon kedveltem, jártam is volna vele de végül mást választott...
2019. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 he84 ***** válasza:
79%
Ahol a szex alapja a kapcsolatnak, az már nem igazi komoly párkapcsolat. Nyilvánvalónak kéne lennie, hogy ahol a szex az alap, az csak szexkapcsolat és nem több. Így hát fura ez a feltételezés, hogy egyesek azt hiszik, hogy a szex az 1. és legfontosabb egy jó komoly párkapcsolatban, pedig nem így van. A legfontosabb a másik személyisége, kisugárzása, hogy rendes, őszinte, kitartó és kompromisszumra kész legyen a legtöbb esetben. Sokszor a szeretet és egyéb emberi értékek a legfontosabbak. Ám ettől még a komoly párkapcsolatban is kell legalább néha szex. Minimum 2-3 hetente egyszer. Na persze függ az adott személyek szexuális vágyának a mértékétől.
2019. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Diavolino44 ***** válasza:
68%
Szerintem igen. De fogalmazzunk úgy, hogy mindkét fel szexuális igényeinek megfelelő. Pl ha mindkettő aszexualis, s nincs szex az ugyanúgy jól működhet, mintha naponta össze van gyűrve a lepedo.
2019. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

#6: komoly párkapcsolatban 2-3 hetente??? Jesszus. 14 éve párkapcsolatban vagyok de nem itt tartunk. Heti 5 ami ideális nekünk pl.

Szerintem fontos hogy etéren is hasonló igényű legyen a pár mindkét tagja.

2019. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 he84 ***** válasza:
Figyelj 8-as válaszoló, ott írtam a végén, hogy függ az adott pár tagjainak a szexuális vágyának mértékétől is, meg néha a körülményektől is függ. Például ha elfoglaltak, ha gyakrabban nem érnek rá, meg ha emiatt gyakrabban nagyon fáradtak, akkor igenis 2-3 hetente lenne a szex, vagy esetleg még ritkábban. Igenis 2-3 hetente is lehet az jó, ha olyan az a 2 ember és ha elfoglaltabbak, bár inkább nagyobb elfoglaltság nélkül jobb, ha alapból van így. Az más, ha nektek és néhány párnak heti 4-5 alkalom az ideális, ám ez nem azt jelenti, hogy akkor csakis ez lehet jó, minden párnak más a jó, amit el kéne fogadni. És igen, én is úgy értettem mindezt, hogy az adott pár mindkét tagja így akarja, ahogy mondtam és nem csakis az egyik tagról beszéltem.
2019. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
#9: Ez szánalmas.
2019. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!