Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élőben is megtenné?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben is megtenné?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki meztelen képeket küld magáról ha kérek tőle, meg elmondja mennyire jó lenne velem szexelni. Én 20 vagyok, ő 40 éves. Élőben is megtenné ha sor kerülne rá?

2019. ápr. 28. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Persze.


Ha nem zavar, hogy élőben (sic!) Bélának hívják

2019. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ebbe ne éld bele magad! Lehet, hogy egy farokverő pasi netes képekkel szívat.Egész jó képsorozatok vannak a neten... Hívd kamerázni, ha vonakodik,akkor máris gyanakodhatsz.
2019. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én írtam rá először és nem ennek indult az egész, szóval 100% hogy nem pasi, az akinek mutatja magát.
2019. ápr. 28. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert, bár nekem ez elégé gyanús.
2019. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában csak a neten bátrak és nagyszájúak a nők, de vannak kivételek.
2019. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Ez a pasikra is igaz!
2019. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A neten mindenki nagypofájú.


Volt csaj, aki neten tolta a nagy dumát, eloben meg alig emelte fel a szemét. És nem tini volt.


De utolsónak igaza van, egy lány barátom mesélte, hogy mikor közölte a pasival, hogy akkor most menjenek haza, az szó szerint fejvesztve elrohant, hogy dolga van (pedig csinos csaj és addig online tolta a pasas a legyet is röptében dumát).



Az ilyen amúgy nőből alt. csak az egot polírozza, pasiból meg impotens.

2019. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nagyszájuak a neten a pasikra is igaz.


Volt lyan hogy egy pasival beszélgettem, előadta, hogy így meg úgy megdöngetne ilyen olyan pózokban órákig stb. Nagyon beindított, így gondoltam felhívom magamhoz.

Másnap meg is történt, csenget, beengedem, egymásnak ugrunk csók, simi, vetkőztetem, gatya le, kettőt rántok a répán, és el is élvezett.

Erről ennyit.

2019. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korrekt válasz érdekében jó volna tudni, hogy néz ki, és te hogy nézel ki.
2019. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!