Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után folytatás?

Figyelt kérdés
Férfiakat kérdezem, jelent az nálatok valamit,hogy hazakísér, meg meghív egy kávéra egyéjszakás kaland után? Meg az hogy előtte és utána is jót beszélgettünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, viszont másnap valahogy hidegen kezelt de akart még találkozót, csak miután mondtam hogy nem támogatom az olyan kapcsolatokat hogy csak egyéjszakás ezért azt mondta köszöni hogy megismert és sajnálja. Ezt most miért, mert nem vagyok könnyen kapható? Vagy mitől vonult el?Keressem meg vagy hagyjam menni?Egyébként érett felnőttekről beszélünk és nekem nagyon bejött maga a szex meg a beszélgetés vele...én tudnám folytatni de ez megijesztett ezért csak szomorú vagyok

2019. ápr. 25. 02:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akart még, azért akart találkozni, mert látta, hogy arra kapható vagy. Mi nem világos?
2019. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Yoda m. ***** válasza:

Kedves #10. Szerintem nincs túlbeszélve. Te önmagadból, vagyis saját történetetekből indultál ki. Csak hogy nincs, nem létezik két tök-egyforma életút.

Lehetne baromi röviden is fogalmazni, mint ahogyan #11-es tette. De, az is csak egy vélemény.

Na, most iszonyú rövid leszek:


Kedves Kérdező!

- Keresd meg, igen... és idővel, ha menni akar, akkor hagyd menni! Ha meg nem akar és te sem akarsz, akkor addig éljetek harmóniában egymással, míg meg nem haltok!- Pont.


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult az azóta eltelt egy évben? :)
2020. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!