Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után folytatás?

Figyelt kérdés
Férfiakat kérdezem, jelent az nálatok valamit,hogy hazakísér, meg meghív egy kávéra egyéjszakás kaland után? Meg az hogy előtte és utána is jót beszélgettünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, viszont másnap valahogy hidegen kezelt de akart még találkozót, csak miután mondtam hogy nem támogatom az olyan kapcsolatokat hogy csak egyéjszakás ezért azt mondta köszöni hogy megismert és sajnálja. Ezt most miért, mert nem vagyok könnyen kapható? Vagy mitől vonult el?Keressem meg vagy hagyjam menni?Egyébként érett felnőttekről beszélünk és nekem nagyon bejött maga a szex meg a beszélgetés vele...én tudnám folytatni de ez megijesztett ezért csak szomorú vagyok

2019. ápr. 25. 02:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Egyéjszakás kaland, aztán meg azt írod h nem vagy könnyen kapható? :D

Amúgy csak dugásra kellettél neki.

2019. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden nő nem könnyen...:):D
2019. ápr. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Vagy én vagyok értetlen, vagy te mondtad félreétthetően. Azt mondtad neki, hogy nem kérsz az ilyen kapcsolatokból, és nem érted, miért áll tovább... Légy egyértelmű, mondd meg, hogy folytatást szeretnél, és azt is, hogy miért.
2019. ápr. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Te érted saját magadat?


Ha szívesen találkoznál vele újra, szeretnél folyatást, akkor miért pattintottad le, amikor "akart még találkozót"?


Ha meg lepattintottad, akkor miért szomorkodsz, hogy tiszteletben tartja a kívánságodat, és nem keres többet??

2019. ápr. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ő csak dug.ni szeretne te meg kávézgatni, andalogni is.

Ennyi a probléma “ csak”.

2019. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés eleve paradoxon



Az egyéjszakásnak nincs folytatása, annak aznap reggel vége amelyik éjszakáról szól...

2019. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi járt a fejedben mikor a kérdést írtad?

Este buli, hajnalban kufirc, reggel kávé és számcsere.

Majd holnap randi, és ha jó fiú lesz, meg kedves egy hónap múlva lefekszel vele, de csak ha már bemutatott a családnak.

2019. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azért látod Te is, hogy mennyire félreérthető már maga az a mondatod is: - Egy éjszakás kaland! -

Meg mennyire félreérthető a pasi számára is, amit mondtál neki... (nem ismétlem meg, ott van fönt)


Valóban az a kérdés, hogy Te pontosan mit szeretnél. Ezt kell tisztáznod önmagadban... és ezt kell elmondjad a pasinak is. Mert lehetséges, hogy valóban igaza van a legtöbb hozzászólónak, miszerint:

- Mit vársz el Tőle? Ha egyszer egy-éjszakásnak tervezted? -

Vagy azt mondod, hogy: - Evés közben jött meg az étvágyad? - Mert hát persze... még ez is lehet.

No de ezt,

2019. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Yoda m. ***** válasza:

(bocsánat, folytatom)...

egyértelműsíteni kellene a férfi felé is.

És csak ekkor tudod eldönteni... (az Ő válasza, reagálása során) hogy mi is legyen, vagyis MI LEHET a folytatás.

Vele, vagy nélküle.

De, amíg ezt nem tudod magadban helyre tenni...

"Ezt most miért, mert nem vagyok könnyen kapható?" ellent mond az 1éjszakás kaland sors-szerűségének! Te is érzed ezt? Vagy csak mi érezzük, akik kívülállók vagyunk... ugye.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Túlbeszéltétek. Az én utolsó egyéjszakás kalandom több, mint 20 éve tart. Sosem határoztuk meg, meddig tartson. Az első randevúnkon minden megtörtént, mégsem lett vége e-miatt. A "vizsga" jól sikerült, ennyi.
2019. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!