Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 felett szűz férfiként hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett szűz férfiként hogy indulnál el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a kérdést elsősorban a témában megjelölt kategóriába eső férfiaknak, illetve velük összetalálkozó hölgyeknek címeztem.


Tudom, hogy elég ritka dolog 30 fölött még szűz (vagy egyáltalán párkapcsolat) nélkül élni, de nem egyedi eset. Gyerekkori trauma, rossz szocializálódás, nem megfelelő baráti kör, stb. vezethet ide. Az idő meg csak rohan és egyszer csak azt veszed észre, hogy az összes barátod házasodik, gyerekeket vár, te meg ott állsz egyedül.


Nos, én ebbe a helyzetbe kerültem. Pár éve egóm önfejlesztésébe kezdtem, amire én a táncot választottam. Így új társaságokat ismerhettem meg és lányokkal (nőkkel) fizikailag közvetlen közeli, baráti kapcsolatba tudtam kerülni. Ez úgy érzem sokat javított rajtam és, ha most lennék 18-20 éves, gond nélkül felvállalnám a helyzetem és nekivágnék nyitott lapokkal a társkeresés útvesztőjének. Csakhogy mivel nincs tapasztalatom és a kudarctól való félelem igenis valós, nem tudom hogyan kezdjek hozzá (igazából nem is a visszautasítástól tartok, hanem attól, hogy mit tegyek az első, felém érdeklődést mutatóval). Gondoltam már rá, hogy szolgáltatóhoz megyek gyakorlati tapasztalatért, de mivel nem túlesni akarok rajta, hanem tényleg a létem ezen részét jól meg akarom alapozni, egyelőre dobtam az ötletet.


Ha hasonló helyzetben voltál, amit sikerült megoldani, vagy éppen most dolgozol a megoldáson, érdekelne a véleményed.


Továbbá szívesen beszélgetnék privátban is a témáról.



Kérem azokat, akik sértő, lenéző válasszal méltatnának, hogy ne fárasszák magukat. Értem, hogy neked összejött az élet, de nem lehet mindenki ilyen.



2019. ápr. 23. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen megoldás létezik, és az egy bevállalós prostituált. Ha így nézzük, valóban nem mindenki utasítja el az idősebb szűz férfiakat.
2019. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A "bevállalós prosti" kategória pont, hogy nem lesz jó megoldás. A probléma gyökerével kell foglalkozni, nem tüneti kezelésre van szükség. Sok szolgáltató lánynál ott van, hogy "szüzesség elvétele", de ha nem foglalkoznak a vendéggel, csak odaadják neki magukat, mit sem ér az egész.

Tehát, ha szolgáltató, akkor olyan kell, aki képes órákat beszélgetni, problémákat feltárni, megoldásokat keresni még mielőtt a technika terén tanítana. Őket az idősebb (40+) korosztályban lehet talán megtalálni, nagy szerencsével.

2019. máj. 2. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!