Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan veszthetném el gyorsba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszthetném el gyorsba a szüzessegem? Paromnak nem merem elmondani.

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok és szeretnek ugy belemenni egy kapcsolatba, ami eleg igéretesnek tünik, hogy már van valamennyi tapasztalatom, mert nagyon nagyon cikinek értem, mivelhogy a párom azert idősebb mint én, nem akarom beegetni magam előtte :(

Ti mit tanácsoltok?



2019. ápr. 15. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, én átérzem a helyzetedet. Én 24 vagyok, és ugyanezt éreztem egy alakuló kapcsolatom előtt. Csak az volt a különbség, hogy én nem feküdtem le mással, hanem csak simán visszautasítottam őt. Fájt, de ez van, inkább, minthogy elrohanjon, amikor megtudja, hogy szűz vagyok.


Nem, a legtöbb huszonéves férfi ennek nem örülne, ez biztos.


24L

2019. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
#11, Gratulálok... Megérdemled a Föld legnagyobb idióta tyúkja címet 😃
2019. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként tökéletesen alátámasztja az elméletemet. A vénszűz nők agyával van a baj, nem a szüzességével.


Az idült szüzesség ugyan úgy egy krónikus pszichiátriai betegség/tünet a nőknél is. Nincs mit tenni. Maradnak a macskák meg a hajháló :'D

2019. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Fájt, de ez van, inkább, minthogy elrohanjon, amikor megtudja, hogy szűz vagyok."

Gratulálok, elvetted tőle az esélyt, hogy minden tudatában ő döntsön, hogy akar-e téged a szüzességeddel együtt vagy sem. Most ugyanúgy fáj, mintha lelépett volna.

2019. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!