Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hermione Granger karaktere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hermione Granger karaktere milyen lehet szexben?

Figyelt kérdés

Tehàt nem Emma Watson, hanem a karakter, akit jàtszik, Rowling hőse.


Vajon mennyire lehet benne az anàl, oràl, grouppen, szado-mazo stb.. szexben?


Viszont Hermione elég konzervatívnak tűnik, szexuàlis érdeklődést szinte sosem mutatott. Lehet aszexuàlis?



2019. ápr. 14. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

100%, hogy sub.

[link]

2019. ápr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Köszi a vàlaszokat.


Az a helyzet, hogy nehéz személyiség a csaj. Ki lehet talàn hozni belőle a félénk kislànyt, de a vad dominàt is.


Szerintetek Draco Malfoy-nak bejött amúgy Hermione, vonzódott hozzà valamennyire vagy végig gyűlölte? Mi van akkor ha Malfoy akart valamit a lànytól, csak a szàrmazàsa miatt nem mert lépni. Màsként elképzelhetetlen, hogy egy úri csalàdból szàrmazó fiú miért szívat annyira egy lànyt. Hiszen Harry volt a főellensége.

2019. ápr. 15. 07:02
 13/15 LazyJones ***** válasza:
100%

Angol, csak fekszik, mint egy darab fa, utána iszik egy teát :P


Amúgy meg szerintem egy átlagos, XXI. Századi fiatal. Orál tuti menne, meg a változatos pozik.

2019. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#6 Egyetértek Malfoy is jó lett vonla neki (akár draco, akár Lucius)



Egyébként szerintem Draconak tetszett Mione, csak mivel nem voltak egy rangon így nem közeledhetett felé, ezért el kellett nyomnia a vonzalmát a lány iránt, és inkább gonoszkodott vele, mert így talán könnyebb volt neki.

2019. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Tuti bejött Draconak, saját tapasztalat. :D Mármint én kicsit hasonló típus vagyok mint Hermione, és az egyetemen volt egy fiatal tanárom (kb. 4 év volt köztünk, szemit tartott csak), és ő mindig beszólogatott és belekötött mindenbe, amit mondtam, pedig nem mondtam hülyeséget a csop.társaim szerint sem. Bezzeg, amikor kettesben összefutottunk valahol, írtó zavarban volt, mint egy kiskamasz. :D A végén pedig csak elismerte a tudásom, sőt ki is emelt, mint jól teljesítő hallgatót. Hiába a 21. század, én egy egyszerű családból származom, ő meg a Rózsadombról, reménytelen eset lett volna. Főleg, hogy neki volt egy barátnője (nem túl szép, kicsit idősebb, de egzisztenciálisan passzolnak).
2019. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!