Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hermione Granger karaktere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hermione Granger karaktere milyen lehet szexben?

Figyelt kérdés

Tehàt nem Emma Watson, hanem a karakter, akit jàtszik, Rowling hőse.


Vajon mennyire lehet benne az anàl, oràl, grouppen, szado-mazo stb.. szexben?


Viszont Hermione elég konzervatívnak tűnik, szexuàlis érdeklődést szinte sosem mutatott. Lehet aszexuàlis?



2019. ápr. 14. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen kérdések hogy jutnak az eszedbe? De most komolyan?
2019. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
A film nem a szexről szól. A többi karakterről sem tudunk bővebbet ami a szexet illeti. Ha már belegondolunk, én azt feltételezem, hogy Hermione csak az alap dolgokra lenne hajlandó, tehát kizárva anál, gruppen, bdsm...
2019. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
csak varázspálcával lehet behatolni az egyébként fésülhetetlen bozonttal takart barlangjába
2019. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%

Hát, én valahogy így képzelem az első éjszakájukat.


-Ron,Ron,Ron állj le,ezzel csak kiszúrod a szemem a pálcáddal.


Milyen szerencsés csaj😩

2019. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem mivel az életben parancsolgató, így a szexben inkább alárendelt típus lehet.

Szereti ha a férfi dominálja, és vezeti, sőt lightosabban szerintem a bdsmben is benne lenne, a megfelelő domináns pasival. (aki az én fejemben Piton (egy alternativ idősikon, melyen túléli a támadást...)

2019. ápr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ah, én is Pitonnal shipelem :D és jól mondta az előző XD vagy esetleg Luna vagy Ginny XD

jó, amúgy Pitonhoz hasonló okok miatt még Malfoy szintén :D

2019. ápr. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Feminista hülye pitsa....
2019. ápr. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A karaktere alapján, ha emlékszel még, arra milyen ügyes, és pedáns volt. Például neki sikerült először a levitációs varázslat, és ő válalt magára plussz tanulnivalókat az óraszerkezettel, amit Dumbledor adott neki. "Hogy lehetnék egyszerre két órán, hiszen az képtelenség" mondja Harmione Ronnak, és Harrynek. Nem mondanám konzervatívnak, hiszen Harmione szabályt szeg, amikor eme óra segítségével megmenti Rigócsőrt. Mivel gyerekeket célozta meg Rowling így nem kerülhetett nyílvánvaló szexuális utalás a könyvbe, pedig tele van. Szerintem ő egy domina és ő dugna meg téged egy felcsatolható pénisszel.
2019. ápr. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg az a fajta aki inkább megmagyarázni akarja a szexet... Mármint nem tudná teljesen elengedni magát mert folyamatosan pörög az agya és azon gondolkodik hogy ez miért jó érzés és hogy lehetne még jobb vagy más vagy satöbbi.


Pl Ginny karaktere inkább anyás típusú hogy bármikor hajlandó egy jó szexre kizárólag azzal akit szeret


Luna meg inkább az a típus aki hagyja hogy azt csinálj vele amit akarsz mert ő szimplán csak élvezi és nem bonyolítja túl a dolgokat

2019. ápr. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximálista, szal amiben benne van azt tuti jól csinálja.
2019. ápr. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!