Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szomorú vagyok hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok hogy nincs kivel szeretkeznem. De az a baj hogy én egy lánynak sem kellek. Hogy ne legyek így szomorú?

Figyelt kérdés

Sokszor szomorú vagyok emiatt hogy nem kellek senkinek. És egyszer egy lány azt mondta hogy mivel nem beszélek sokat így egy lánynak sem fogok kelleni hosszú távra. Neki is ez volt a baja és emiatt nem lett semmi, pedig majdnem összejött volna a szexkapcsolat.

Nekem csak a prostik fognak jutni?


2019. ápr. 12. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizetos
2019. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok! 😀
2019. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sohogy. Légy csak szomorú.
2019. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, inkább sajnáltasd magad, minthogy tennél valamit. Tudod az a helyzet, hogy leginkább csak rajtad múlik. És ez nemcsak közhely!!
2019. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fwl magad és akkor nem halkjuk és nem olvassuk a szánalmas picsogásod
2019. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!