Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha mostanában amiatt vagyok szomorú hogy későn vesztettem el?

Figyelt kérdés
Nekem ki maradt a szex a tini koromból. És emiatt nagyon szomorú vagyok. Úgy érzem kimaradtam valamiből, amit sosem tudok bepótolni. Nagyon sokszor voltam szomorú amiatt hogy még mindig szűz vagyok. Annyira jó azoknak akiknek nem kellett emiatt aggódniuk, és nem kellett szexmentesen élni:)
2019. febr. 10. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Velem is ez van. Régen nagyon sokat tudtam ezen tűnődni, gondolkozni, mostanra azért már javult a helyzet.


Én konkrétan 21 évesen veszítettem el, most 25 vagyok és az utóbbi egy évben csillapodott a dolog már, hogy nem agyalok annyit ezen, persze még néha eszembe jut. A legrosszabb az volt, hogy ráadásul a mai napig legjobb barátaim elveszítették akkor 15 éves korunk körül és én meg első sorból nézhettem végig, ahogy ők megtalálják már akkoriban a kölcsönös szerelmet és meséltek a szexről, stb.


Ez a "seb" (aki nem élte át, úgy sem érti, miért hívom ezt így) sosem fog teljesen eltűnni, de az idő majd javít rajta. 6-7 év szexualitás kimaradt az életemből, de az a 6-7 év rengetegnek tűnik most, mert még csak 25 vagyok. Később amikor idősebbnek leszek, már nem fog ilyen soknak tűnni. Ennyi vigaszunk lehet, meg hogy tudatosan megpróbálunk a jelenben élni és nem a múlton rágódni (mert az nem visz előre az életben sehová).

2019. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem.Nagyon sajnálom hogy kimaradt ez a tini koromból...
2019. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én baromira nem sajnálom. Ha kiszámoljátok így is legalább 50 évet lehet még szexelni, s vegyük hozzá,hogy tinikorban sokszor éretlen az ember, a csak a hecc kedvéért szexel.Az igazi szex más.De erre nem 17 évesen jössz rá.
2019. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg másként értékelni az eddigi eredményeket ...


36/f szűz 😒😒😒szerinted???

2019. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sokszor kesergek ezen mostanság. De legjobban az bánt hogy lett volna lehetőségem tiniként is szexelni, de valamiért nem éltem vele.

26F

2019. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még be lehet pótolni. Kicsit később is izgató fiatal szűz lánykákkal szexelni.
2019. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!