Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj egy kapcsolatban, ha sosem leszek teljesen meztelen a párom előtt?

Figyelt kérdés

Mindig lenne valami rajtam szex közben,ami takarja a hasam. Pl: szexi babydoll,vagy egy csipkés,vékony mini köntös,amiből a cicim kilátszódhat,meg a puncim is,csak a hasam nem,így eltakarja a kis hasam,ami van.Pedig nem zsír,mert felesleg nincs rajtam.



30N


2019. ápr. 12. 04:04
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlik.......
2019. ápr. 12. 10:47
 22/32 anonim ***** válasza:

30 évesen is még van ilyen probléma? Érdekes.


Én minden nap elmondtam az exemnek, hogy szép, tetszik, de nem érdekelte, magáról eldöntötte, hogy nem tetszik magának, és ezen nem tudott semmi változtatni.

Amúgy furcsa ez. Csak az ágyban látna meztelenül? Zuhanyzásból kijövet? Együtt zuhanyozva? Vagy bármikor máskor. És még soha nem is látta a hasadat? Nem lenne egyszerűbb egyszer megmutatni neki, egyszer sem láthatja, véletlenül sem? Furcsa ez az egész. Amúgy engem nem zavarna, ha még párt keresel, írhatsz.

28F

2019. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a takargatás zavaróbb mint bármi amit el akarnál takarni. Meg nagyjából úgyis sejteni lehet mi van a ruha alatt, olyan nagy meglepetések nincsenek, szóval akinek ez nem tetszene nem akarna összejönni veled.
2019. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"Meg nagyjából úgyis sejteni lehet mi van a ruha alatt, olyan nagy meglepetések nincsenek"


Naív elgondolás és nagy az esélye,hogy férfi a

kommentelő. Ebben az esetben el lehet nézni:)

2019. ápr. 12. 11:20
 25/32 anonim ***** válasza:

Miért amúgy nem férfi lenne akit keresel?


Amennyiben igen, akkor gondolom a férfiak véleménye, gondolkodása is lehetne esetlegesen mérvadó.


Amit írtam azt komolyan is gondoltam. Ha valakiről látom, hogy duci akkor nem várok kocka hasat kivillanni... szerintem más férfiak is így vannak ezzel. Ez nem akkor meglepetés amikor leveszed a pólód. Akinek ez nem tetszik az nem ilyen alkatú lányt keres. Akinek meg igen, vagy nem érdekli az előtt meg nincs értelme takargatni magad. Aztán te tudod.

2019. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szégyenlős vagy a hasad miatt, miert nem valtoztatsz rajta? Ez nem egy olyan dolog amivel egyutt kell élned, hanem tudod formálni.

En se voltam megelégedve nagyon sokáig a hasammal, szégyenlős is voltam miatta, de változtattam. Azota ilyen problémám nincs.

2019. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

akkor még egyszer:


"Pedig nem zsír,mert felesleg nincs rajtam."



Napközben és estére "megnő".A has azonban feszes,nem hájas,csak "kismama" has lesz. Nyilván a kaja,meg a folyadék miatt.



Na ezért.

2019. ápr. 12. 14:22
 28/32 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy még egy ilyen rozoga "mikey" gyereknél is vannak sötétebbek, ezek szerint. Ez pedig valóban nagy

teljesítmény tőlem...Évekig lehetetlennek bizonyult letaszítani a trónjáról. Dobtam a kockacukrot. :))

2019. ápr. 12. 18:45
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha az ember szereti a párját, akkor nem szégyelli magát előtte, mert tudja hogy elfogadja. Ha takargatod magad, az azt jelenti, hogy nem vagy biztos a kapcsolatodban. És a párod is ezt fogja gondolni, tehát ha stabil kapcsolatra vágyik, ezt nem fogja sokáig viselni és előbb utóbb lelép.
2019. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem azokat, akik takargatják magukat. Mi rendszeresen járunk nudista strandra, és ott senki sem csinál ügyet abból, hogy ki hogy néz ki. Nekem is vannak testi hibáim, másnak is. Van akinek sebhelyei vannak, van akinek nagy hasa, kicsi micsodája, leműtött melle, meg mindenféle. De hát emberek vagyunk, és nem photoshoppolt műcelebek.

És ez így jó, mert lazán kell venni ezeket, nem rágörcsölni ilyen hülyeségekre.

2019. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!