Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj egy kapcsolatban, ha sosem leszek teljesen meztelen a párom előtt?

Figyelt kérdés

Mindig lenne valami rajtam szex közben,ami takarja a hasam. Pl: szexi babydoll,vagy egy csipkés,vékony mini köntös,amiből a cicim kilátszódhat,meg a puncim is,csak a hasam nem,így eltakarja a kis hasam,ami van.Pedig nem zsír,mert felesleg nincs rajtam.



30N


2019. ápr. 12. 04:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban nem kellene szégyenkezni. En is kicsit gatlasos vagyok az elején ez teljesen normalis de idővel mar nem.
2019. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden normális férfit aggasztana, zavarna, ha takargatnád magadat. Értem, hogy nem előle takarod, nem azt hiszed, hogy elhagy, ha meglátja, hogy van pocakod, hanem magad miatt, mert magad előtt szégyelled. Értem, mármint a szavaidat. De az, amit mondasz értelmetlen, és zavart elmére utal. A valóságban ez ok nélküli félelem, értelmetlen, és kivitelezhetetlen. Szex közben nem vagy mozdulatlan, gondold el, hogy mi történik, ha forgolódsz, felülsz, felállsz... Remélem, hogy csak egy szűzlány csacska gondolata, amit írtál. Ne aggódj, a dolgok a valóságban egyszerűbben oldódnak meg.
2019. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

köszi,aranyosak vagytok.


de azt is gondolom,hogy a szégyenlősségem levetkőzéséhez a férfi is kell.Nem csak az én "feladatom" elhitetni magammal,hogy nem zavarja egy kis poci...

2019. ápr. 12. 07:22
 14/32 A kérdező kommentje:

"gondold el, hogy mi történik, ha forgolódsz, felülsz, felállsz... "


egyrészt elég profin tudok forgolódni szexi dolgokban, egy pillanatig nincs olyan, hogy ne lennék képben. Én simán kivitelezhetőnek érzem.Másrészt nálam túlnyomó többségben hangulatvilágítás van, igy ezek a szexhez is pont jól jönnek. Úgyhogy abszolút működőképes, legalabbis technikailag. Profi vagyok ebben. Ezen aztán nem parázom...



'"gondold el, hogy mi történik, ha forgolódsz, felülsz, felállsz... "



Válasz: semmi nem történik.

2019. ápr. 12. 07:33
 15/32 LazyJones ***** válasza:
100%
Volt párom, aki hasonlóan állt a dolgokhoz. Viszont az egész megszűnt pár hónap után. Egyrészt azért, mert a kapcsolattal együtt jár a másik iránti bizalom, másrészt tudta, hogy szeretem olyannak, amilyen, és ez nem csak testileg igaz. Másrészt egy kapcsolatban a szex és erotika sosem csak az ágyban, párnák közöttről szólt, bújtunk össze zuhany alatt, a balatoni nádasban, fürdőkádban...oda meg azért csak nem megy ruhában senki...?
2019. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

persze,oda nem,de a fürdőben alap,hogy nem szexelek,mert meztelen kell lenni. Ezen se parázom. Kilőve.


De bárhol máshol jó...nappali,konyha,szobák,

kocsi, szabadban,irodájában,szóval elég sok hely marad......

2019. ápr. 12. 08:17
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bajom van a hasammal, de nem jutott eszembe takargatni, gondoltam ez van, ha tetszik, ha nem.

És láss csodát, kiderült, hogy imádja azt a részem, amit én a legjobban utálok :O Úgyhogy annyira már nem is utálom :)

Szeretjük egymást, maximálisan elfogadjuk, hogy nem vagyunk tökéletesek. A szex pedig fergeteges, teljesen el tudom engedni magam vele, egy istennőnek érzem magam a hasamra pedig egyáltalán nem gondolok :)


Szerintem ha ruhában görcsölnék ezen, az mindkettőnknek rossz lenne

2019. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, a ruha nekem sem azért,mert annyira jó lenne..csak ugye eltakar
2019. ápr. 12. 09:06
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék kapcsolatban olyan emberrel, aki idegenként kezel és "szégyenlősködik" előttem.
2019. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ahha, szóval leéltek 60 évet közösen és ezalat egyelten egyszer sem fogja látnu a hasad? Hát persze. Oké. Menj szépen vissza játszani.
2019. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!