Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem izgat a meztelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem izgat a meztelenség meztelen, de még inkább felöltözött idegenek előtt. Nem tudom hogyan keveredhetnék ilyen helyzetekbe? Ha van ötletetek kérlek, fantáziátok ezzel kapcsolatban kérlek osszátok meg velem!

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy ne derüljön ki hogy én ezt élvezem. Valamilyen kényszer kell hogy szülje (orvos, sorozás...) vagy valamilyen áldozat szerepben tudnám leginkább élvezni. A kiszolgáltatottság a kulcsszó...

2014. ápr. 3. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
a k u r v a a ny á d
2014. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nudista strand. Az az egyik ok amiért létezik.
2014. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik csaj egyszer itt előadta magát, hogy ő mozi vetítésen vetkőzik és öltözik mielőtt vége a filmnek.
2014. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress magadnak önkéntes alanyokat, vagy igen, járj orvoshoz mindenféle vizsgálatokra, csak ne legyél mutogatósbácsi! Bőrgyógyászaton pl egy melanoma-vizsgálathoz is szinte pucérra vetkőztetnek. [link]


De okozz magadnak valami egyszerűbb sérülést, pl forrázd le a p.csöd, és kiszolgáltatottá válsz! :)

2014. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem művészeti karán jelentkezz aktmodellnek.
2014. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1 Lehet, hogy nem a Te ötleteidre voltam kíváncsi, de azért kedves, hogy elmondtad...


#2 Igen ilyet csináltam, de ott szerintem nagyon sok olyan van mint én, és nem is igen figyelnek egymásra, másrészt nincs benne semmi lebukásveszély kiszolgáltatottság...


#3 Ez érdekes, én is gondolkoztam már azon, milyen helyzetekben lehet az ember gyakorlatilag észrevehetetlenül meztelen, amikor csak ő tudja, hogy az vagy nehezen észrevehető. Ilyen ötletem volt, hogy vezetés közben autópályán. Csak az a vezetés miatt veszélyes...


#4 Ezen elgondolkozom, érzek benne lehetőséget. Mutogatós tuti nem leszek, valójában csak a meglátás veszélye is elég, és nem is szeretnék másoknak kellemetlenséget szerezni. Az a fontos hogy az adott szituációt ne is én idézzem elő közvetlenül, nem szeretném ha mások negatív előítéletek alapján alkotnának rólam véleményt...


#5 Kifejezetten frappáns! Nem tudom be merném-e vállalni, illetve a valamiféle elkerülhetetlenség is hiányzik belőle, de így is elgondolkoztató...

2014. ápr. 3. 16:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

óóhh asz én emberem vagy!

ha akarsz erre hallani történeteket (megtörtént esetek szal nem fantáziák, de azok is vannak bőven),. akkor írj üzenetet aztán dumálhatunk skypen pl.

Csak mert én átestem (először kényszerből, aztán már élvezetből) pár ilyen helyzeten, és ba..ott nagy feeling!


Hogy itt egyesek miért írnak ilyen zöldeket? Mellesleg csak nálunk nem ismert annyira a CFNM és CMNM irányzat, jobb helyeken még házibulikat is szerveznek sőt ilyen discók is vannak, ahol CFNM vagy CMNM módon vannak az emberek ...


De igazad van, a kényszerítés jobb, és hatalmas érzés! Kíváncsi lennék rád, hogy téged konkrétan miért izgat, majd elmondom én is :D szal gyere! :)

2014. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
aktmodellkedést én is kipróbáltam, és szintén állat egy élmény! csak ajánlani tudom ...
2014. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon az udvaron, kertben szoktam nyaranta meztelenül lenni. Van hogy idegenek benéznek és meglátnak. Postás, szórólapostol már vettem át újságot meztelenül
2014. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászat az jó napi 3 vizit... és a lányok (mert kisfiú voltam akkoriban ) a másik szobából probálnak leskelődni.
2014. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!